Mainings

Naftas un gāzes kompānija Kanādā izvietos lielu skaitu mainiga iekārtas no Ķīnas

Black Rock Petroleum Company

Amixstudio/Depositphotos

ASV naftas un gāzes korporācija “Black Rock Petroleum Company” ir parakstījusi līgumu ar “Optimum Mining Host Limited Liability Co.” par miljonu bitkoinu ieguves iekārtu izvietošanu un ekspluatāciju.

Saskaņā ar preses relīzi, kriptovalūtas ieguves iekārtas tiks importētas no Ķīnas uz Kanādu un tiks izvietotas trīs vietās dabasgāzes ieguves rajonā Albertas provincē.

Pirmo partiju 200 000 btc maineru kompānija “Black Rock” izvietos nesen iegādātā gāzes pārstrādes rūpnīcā “Quirk Creek”, ko pārvalda “Caledonian Midstream Corporation”.

Līgums ir parakstīts uz 24 mēnešiem ar iespēju pagarināt līgumu vēl uz 12 mēnešiem, iepriekš par to paziņojot. Kompānija “Black Rock” ir apņēmusies nodrošināt iekārtām hostingu, apkopi, remontu, apsardzi un elektroenerģiju par norunāto maksu – 0,02 ASV dolāri par kWh.

Sākotnējās līgumsaistības paredz īsā laikā izvietot 200 000 ierīces un 300 000 nakamajā kārtā. Šīs iekārtas kompānija “Black Rock” izvietos Albertas provincē. Pēc tam kompānija plāno izvēlēties vēl otru vietu 500 000 maineru izvietošanai.

Kompānijas “Black Rock” izpilddirektors Zoltans Nadjs atzīmēja, ka pieprasījums pēc gāzes pieaug visā Ziemeļamerikā, un “Quirk Creek” ir piemērota Albertas tirgum.

Kompānija lēš, ka laukumā, kurā atrodas rūpnīca, ir 1,4 miljardi kubikmetru gāzes rezerves.

“Pašreizējais ražošanas līmenis ir labs, mūsu inženieri ir veikuši uzskaiti un analizējuši jaunākos rezervju aprēķinus, vadoties pēc iegūtajiem rezultātiem, mēs esam pārliecināti, ka mums ir nepieciešamā pieredze, atbilstošās tehnoloģijas un resursi, lai ievērojami palielinātu ražošanas veiktspēju, savukārt elektroenerģijas patēriņš bitkoinu ieguves iekārtu darbināšanai ir plānots aptuveni trīs Kanādas centi par kWh, ”sacīja Nadjs.

Pēc kompānijas izpilddirektora teiktā, noslēdzot līgumu ar “Optimum Mining”, kompānija ienāks Kanādas btkoinu ieguves un hostinga tirgū, un kā konkurents pievienosies tādiem zināmiem nozares uzņēmumiem kā “Riot Blockchain”, “Marathon Digita”, “Argo Blockchain” un “Genesis Digital Assets”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top