Visas ziņas

Ķīnas nacionālais blokķēdes tīkls BSN sāks strādāt no 2020. gada aprīļa

Ķīnas nacionālais blokķēdes tīkls BSN sāks strādāt no 2020. gada aprīļa

 

Ķīnas mediji paziņoja, ka aprīlī valstī tiks aktivizēts blokķēdes tīkls ar nosaukumu Blockchain Services Network (BSN), kuru sāka izstrādāt 2019. gadā.
BSN paredzēts masveida izmantošanai un blokķēdes lietojumprogrammu ieviešanai – tā, lai uzņēmumiem un privātiem lietotājiem nebūtu nepieciešams izstrādāt savus tīklus. Blokķēdes tīklu izveidoja tādi uzņēmumi – kā China UnionPay, China Merchants Bank u.c.

Gudro pilsētu attīstības pētniecības centra direktora vietnieks Tan Sisi paziņoja, ka 2020. gada aprīlī BSN būs gatavs komerciālai izmantošanai.
Kā vēsta vietējie mediji – jau no 2019. gada oktobra 600 izstrādātāji un 400 Ķīnas firmas nodarbojas ar beta testēšanu, kas ilgs līdz 2020. gada martam.

BSN tīkls, kuru vadīs Nacionālais informācijas centrs (SIC), sastāvēs no publiskās un privātās ķēdes. Šī tīkla pamatā likts FISCO-BCOS Ķīnas konsorcija Financial Blockchain Shenzhen, kurā ietilpst tādas kompānijas – kā Huawei, ZTE, Tencent un WeBank – atvērtā koda blokķēde.

Vietējie mediji informē arī par to, ka Ķīnā pavisam nesen ir ieviests jauns likums, kas regulē kriptogrāfijas paroles, – tas ļaus palielināt blokķēdes tīklu savietojamību un to izmantošanas drošību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top