Tehnoloģijas

Kino un skaņas baudītājiem: iespaidīga mājas kinozāle ar lielāko ekrānu tirgū

Kino un skaņas baudītājiem: iespaidīga mājas kinozāle ar lielāko ekrānu tirgū

Bang & Olufsen laiž klajā jauno un iespaidīgo 97 collu versiju modernajai kinozālei “Beovision Harmony”, kas skatīšanas pieredzi paceļ jaunā līmenī ar lielāko ekrānu tirgū. Bang & Olufsen ir arī iesniedzis patentu par šīs kinozāles mehānismu, kas nodrošina skaļruņu kustību, radot pārsteidzošu efektu.

Kino un skaņas baudītajiem mājas kinozāle “Beovision Harmony” 97″ veikalos pieejama no 15.maija.

“Beovision Harmony” 97″ modelim ir ne tikai lielākais LG OLED ekrāns tirgū, bet arī jauni koka un alumīnija skaļruņu pārsegi, kas sader ar 2,15 metrus plato ekrānu. Tie izvēršas, lai atklātu ekrānu un nodrošinātu īpašu mājas kinozāles burvību, vienlaikus ieturot skandināvu dizaina principus, meistarību un nepārspējamu skaņas kvalitāti.

“Beovision Harmony” 97″ būs pieejams melnā antracīta, dabīgā alumīnija un zelta toņos kombinācijā ar koka apdari, kā arī būs pieejami pilnībā pielāgoti dizaina risinājumi individuālām vēlmēm no Bang & Olufsen. Šīs kinozāles dizaina iedvesma nākusi no pantomīmas teātra Tivoli dārzā Kopenhāgenā.

Jaunais 97 collu izmērs ir papildinājums iepriekšējam piedāvājuma klāstam, kurā ir 65″, 77″, 83″ un 88″ izmēri, ļaujot iegūt neaizmirstamu skaņas un attēla pieredzi neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir telpa. “Beovision Harmony” ir ērti savienojams ar citām ierīcēm un nodrošina visaptverošas skaņas konfigurācijas. Vēl iespaidīgākai skaņas pieredzei, kinozālei var pievienot Bang & Olufsen “Beolab 90”, “Beolab 50” vai “Beolab 28” mājas skaļruņus.

Mājas kinozāle ir pieejama iegādei Xcelsior un Mobius veikalos.

Ar pilnu aprakstu par „Beovision Harmony” var iepazīties šeit.

„ASBIS Baltics” ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem Baltijas valstīs; uzticams, stabils un progresīvs partneris; darba devējs ar plašām iespējām un globālu pieredzi. ASBIS Baltics ir daļa no starptautiskas kompānijas ar 30 gadu pieredzi IT izplatīšanā, ar  birojiem 28 valstīs, 30 000 aktīvu klientu un ievērojamu skaitu profesionālu apbalvojumu.

„Bang & Olufsen” ir luksusa audiozīmols, ko 1925. gadā Strūerā, Dānijā, izveidoja Pēters Bangs un Svends Olufsens, kuru aizrautība un redzējums joprojām ir uzņēmuma pamatā. Gandrīz gadsimtu „Bang & Olufsen” paplašina audiotehnoloģiju robežas, un uzņēmums turpina atrasties akustisko inovāciju priekšgalā.

Arī šodien katram „Bang & Olufsen” ražojumam joprojām ir raksturīgs skaistas skaņas, nenovecojoša izskata un nepārspējama meistardarba vienreizīgais apvienojums. Uzņēmuma inovatīvos un progresīvos ražojumus pārdod visā pasaulē „Bang & Olufsen” veikalos un vietnē bang-olufsen.com, kā arī atsevišķi mazumtirgotāji. Uzņēmumā strādā aptuveni 1000 darbinieku, un tas darbojas vairāk nekā 70 tirgos. „Bang & Olufsen” akcijas tiek kotētas AS NASDAQ Copenhagen.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top