Visas ziņas

Pastiprinot pūliņus ilgtspējības jomā, „KitKat” līdz 2025. gadam kļūs oglekļneitrāls

Pastiprinot pūliņus ilgtspējības jomā, „KitKat” līdz 2025. gadam kļūs oglekļneitrāls

Viens no pasaulē populārākajiem šokolādes zīmoliem „KitKat” šodien apņēmās līdz 2025. gadam kļūt oglekļneitrāls. Saskaņā ar plānu „KitKat” centīsies par vairāk nekā 50% samazināt sastāvdaļu ieguves, kā arī preču ražošanas un izplatīšanas radīto izmešu daudzumu.

Lielākā daļa izmešu rodas, ražojot „KitKat” sastāvdaļas, piemēram, kakao un pienu. Zīmols pēc iespējas samazinās šo izmešu apjomu, izmantojot tādas iniciatīvas, kā, piemēram, mežu atjaunošanu un atbalstu pārejai uz reģeneratīvo lauksaimniecību.

Attiecībā uz visiem tiem izmešiem, ko nav iespējams novērst, zīmols ieguldīs augstas kvalitātes kompensācijās, kuru pamatā ir dabiski klimata risinājumi.

„KitKat” sadarbojas ar starptautisko klimata pārmaiņu un ilgtspējības konsultāciju uzņēmumu „Carbon Trust”, lai izmērītu zīmola pašreizējo ogļskābās gāzes izplūdes ietekmi, un pabeigs šo procesu vēl šogad.

Mežu aizsardzība un atjaunošana

Mežu izciršana ir viens no galvenajiem ogļskābās gāzes izplūdes faktoriem lauksaimniecības piegādes ķēdē visā pasaulē. Lai izpildītu saistības nepieļaut mežu izciršanu, „Nestlé” pēdējos desmit gados ir izmantojusi dažādus instrumentus, tostarp sertifikāciju, piegādes ķēdes kartēšanu un pavadoņattēlus.

Turklāt „Nestlé” velta īpašu uzmanību mežu saglabāšanai un atjaunošanai. Piemēram, 2019. gadā uzņēmums publicēja rīcības plānu, kā aizsargāt un atjaunot mežus kakao piegādes ķēdē. Šā mēneša sākumā „Nestlé” apvienoja spēkus ar citiem, lai uzsāktu „Rimba Collective”. Šī iniciatīva atbalsta vairāk nekā 500 tūkstošu hektāru tropu mežu ainavu aizsardzību un atjaunošanu Dienvidaustrumāzijā, kur uzņēmums iegūst nepieciešamās sastāvdaļas.

Reģeneratīvās lauksaimniecības paplašināšana

„KitKat” paplašinās darbu ar kakao, palmu eļļas, graudaugu, cukura un piena ražotājiem, lai ieviestu reģeneratīvās metodes. Sintētiskā mēslojuma ierobežošana, augsnes labāka apsaimniekošana, koku stādīšana un tamlīdzīgas zemkopības metodes var palīdzēt pazemināt ogļskābās gāzes daudzumu atmosfērā, uzlabot bioloģisko daudzveidību un

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top