Visas ziņas

Garmin Rally: riteņbraukšanas pedāļi, kas mēra jaudu

Klajā nācis Garmin Rally: pedāļi, kas mēra jaudu

Garmin nācis klajā ar jaunajiem Rally jaudas mērītājiem – ērtiem riteņbraukšanas pedāļiem, kas spējīgi veikt precīzus un uzticamus jaudas mērījumus, kā arī novērtē kopējo brauciena dinamikas analīzi. Ierīce fiksē braukšanas jaudu, ritmu, kreisās un labās kājas līdzsvaru, tāpat arī analizē sniegumu braucējiem gan sēžot, gan stāvot kājās. Rally piemērots riteņbraukšanai kā uz līdzena asfalta, tā arī uz nelīdzeniem grants seguma ceļiem laukos.

“Mēs zinām, ka riteņbraucēji trenējas, lai ar katru dienu uzlabotu savu sniegumu. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc esam radījuši ērti lietojamu jaudas mērītāju, no kura būs grūti atteikties,” stāsta Dens Bartels, Garmin pārdošanas viceprezidents. “Rally pedāļu izturība ir pārbaudīta, lai sportisti varētu būt pārliecināti un paļauties uz tiem, paceļot savu treniņu efektivitāti nākamajā līmenī. Tajā pašā laikā tie kalpos kā dizaina elements.”

Rally jaudas mērītāji pieejami ar viena un divu sensoru pedāļiem:

  • Rally RS100 un Rally RS200 piemēroti šosejas riteņbraucējiem (savienojami ar SHIMANO SPD-SL stiprinājumiem);
  • Rally XC100 un Rally XC200 piemēroti bezceļu riteņbraucējiem (savienojami ar SHIMANO SPD stiprinājumiem);
  • Rally RK100 un Rally RK200 piemēroti šosejas riteņbraucējiem (savienojami ar LOOK KEO stiprinājumiem).

Klajā nācis Garmin Rally: pedāļi, kas mēra jaudu

Rally jaudas mērītāji nodrošina precīzus un pārskatāmus datus par braucienu sniegumu un pedāļu mīšanas tehniku. Ar Rally RK200, Rally RS200 un Rally XC200 divu sensoru pedāļiem velosipēdisti var atsevišķi analizēt labās un kreisās kājas datu metriku – ritmu, kopējo jaudu, kreisās un labās puses līdzsvaru un kopējo riteņbraukšanas dinamiku. Divu sensoru pedāļi reģistrē arī laiku, kas pavadīts sēdus vai stāvus, lai braucēji varētu novērtēt ķermeņa pozīcijas ietekmi uz pedāļu mīšanas jaudu. Savukārt, viena sensora Rally RK100, Rally RS100 un Rally XC100 jaudas mērītāju sensori atrodas uz kreisā pedāļa, un spēs nodrošināt kvalitatīvo datu ievākšanu sportista kopējā snieguma analīzei.

Lai uzlabotu treniņu efektivitāti, Rally jaudas mērītājus ieteicams lietot ar saderīgiem Edge velodatoriem, kā arī aplikāciju “Garmin Connect” savu individuālo datu analīzei un uzglabāšanai. Rally pedāļi savienojami ar tādām populārām iekštelpu treniņu platformām, kā “Tacx Training”, “Zwift”, “TrainerRoad” un citām. Rally pedāļu akumulatoru darbības laiks ilgst līdz 120 stundām, tāpat tos ir viegli uzstādīt un mainīt no velosipēda uz velosipēdu.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top