Tron

9. aprīlī tiks aktivizēts stablecoins USDT uz Tron bāzes

Kļuvis zināms - kad nāks klajā USDT ar blockchain TRON

Ekosistēmā Tron 9. aprīlī tiks aktivizēts stablecoins USDT-Tron azartspēļu un citu decentralizētu lietojumprogrammu izstrādātāju iespēju paplašināšanai. Par to pastāstījis kompānijas TRON dibinātājs un BitTorrent izpilddirektors (CEO) Džastins Sans.

“Stablecoin ir liela nozīme infrastruktūrai un nozarei kopumā. Es domāju, ka pateicoties šai partnerībai, USDT kļūs drošāks, ātrāks un lētāks”, – viņš paziņojis.

Sans apgalvo, ka interese par USDT uz Tron bāzes vērojama jau tagad, jo īpaši no institucionālo investoru puses, kas vēlas izmantot papildu privātuma priekšrocības.

“Mēs redzam lielu interesi no institucionālo investoru puses. Es domāju, ka mēs izdarīsim visu, lai apmierinātu viņu vajadzības, bet vajadzību viņiem ir visai daudz. Daudzas iestādes nevēlas, lai ļaudis zinātu par to kontiem. Tās nevēlas atklāt informāciju par tajos esošajām summām”, – viņš stāsta.

Pēc Sana teiktā – USDT-Tron izplatīšanas otrais posms būs patērētāju pārrobežu maksājumi. Tron dibinātājs iecerējis pacīnīties ar Stripe un Square mobilo pārskaitījumu un elektroniskās komercijas sfērā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top