Valūtas

Ko kripto industrijas pārstāvji saka par FRS jaunajiem pasākumiem ekonomikas stimulēšanā

Dolāru drukašanas masinas

Kripto industrijas pārstāvji reaģējuši uz ziņām par ASV Federālās rezervju sistēmas veiktajiem jaunajiem ekonomikas stimulēšanas pasākumiem, lai novērstu dziļāku finanšu krīzi koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Morgan Creek līdzdibinātājs Entonijs Pompliano :

“Vakar  Federālās rezerves apstiprināja, ka ASV dolāram ir bezgalīgs piedāvājums. Vēsture mums liecina, ka tā nav valūtas ilgtermiņa stabilitātes pazīme.”

Kriptovalūtu biržas Binance vadītājs Čanpens Čžao:

“Jūs esat kādreiz dzirdējuši par “pieprasījumu, piedāvājumu un cenu”? Kas notiek ar cenu, kad jums ir bezgalīgs piedāvājums?”

Tā Čžao komentēja Mineapolisas Federālās rezervju bankas prezidenta Nila Kaškari interviju. Kaškari teicis, ka “Federālajām rezervēm pieder bezgalīga naudas summa”, piebilstot: “tas ir burtiski tas, ko mums teica darīt Kongress. Tā ir vara, kuru viņi mums ir iedevuši: drukāt naudu un nodrošināt likviditāti finanšu sistēmā”.

Singapūras kriptovalūtu hedžfonda Three Arrows Capital līdzdibinātājs un izpilddirektors (CEO) Su Čžu uzskata, ka FRS rīcība galarezultātā izraisīs inflāciju, kuras rezultātā jauna iPhone cena šajā desmitgadē var sasniegt 20 000$.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top