Tehnoloģijas

Ko mainīt TV iestatījumos vēl labākai skatīšanās pieredzei? Skaidro eksperts

Ko mainīt TV iestatījumos vēl labākai skatīšanās pieredzei? Skaidro eksperts

Mūsdienu televizoriem ir vairums iestatījumu, ko pielāgojot iespējams nodrošināt patīkamāku un interesantāku TV skatīšanās pieredzi. Tiesa gan – ne katrs tos izmēģina. Kuri iestatījumi jāizmēģina katram sporta entuziastam, filmu mīlim un videospēļu cienītājam, atklāj “LG Electronics” eksperts Andris Kalniņš.

Sporta faniem

Sporta režīms. Iepazīstiet dažādus televizora attēla režīmus un izmēģiniet “Sporta” režīmu. Šis iestatījums uzlabo kadru maiņas ātrumu, nodrošinot vienmērīgu attēla kvalitāti dinamiskos brīžos un sporta pārraidēs. Savukārt, izmantojot funkciju Sports Alert, jūs nekad nepalaidīsiet garām savas komandas spēli. Tiklīdz būsiet reģistrējis savu komandu, televizors jūs informēs par rezultātiem, spēļu norisi un sākuma laikiem. Šādi varat arī sekot līdzi savas komandas rezultātiem, izmantojot automātiskus atjauninājumus spēļu laikā.

Game Optimizer. Ja skatāties sporta pārraides vai spēlējat video spēles, izmēģiniet funkciju Game Optimizer. Šis režīms samazina ievades aizturi un optimizē iestatījumus, lai nodrošinātu ātrāku un aizraujošāku skatīšanās pieredzi.

Filmu cienītājiem

Režīms Filmmaker. Aktivizējot režīmu Filmmaker, iespējams izvairīties no nevajadzīgiem uzlabojumiem, nodrošinot filmu skatīšanās pieredzi tādu, kādu to iecerējuši tās veidotāji.

Skaņas joslas jeb soundbar. Tās uzlabo skaņas kvalitāti un dialogu skaidrību salīdzinājumā ar dažiem televizorā iebūvētajiem skaļruņiem. Skaņas joslas ir elegantas, viegli uzstādāmas un nodrošina alternatīvu tradicionālajām mājas kinozāles iekārtām, ļaujot arī ietaupīt vietu.

Bezrūpīgiem seriālu maratoniem

Acu komforts. Lai mazinātu acu pārslodzi ilgstošas skatīšanās laikā, ieslēdziet Eye Comfort režīmu, kas samazinās zilās gaismas izstarošanu. Ja televīzijas seriālu maratoni tiek rīkoti regulāri, ieteicams izvēlēties LG OLED televizorus. To ekrāni ir sertificēti kā ekrāni ar zemu zilās gaismas līmeni, kā arī tiem nav kadru mirgošanas un ekrāna atspīdums.

Viedās funkcijas. Izmantojiet funkcijas Auto Play un Quick Start, lai vienmērīgi pārslēgtos starp sērijām un izvairītos no kavēšanās.

Patiesiem videospēļu cienītājiem

HDMI 2.1 atbalsts. Ja jūsu televizors atbalsta HDMI 2.1, jūs varat izmantot mainīgu atsvaidzes intensitāti (VRR) vienmērīgākai grafikai.

Personalizēts spēļu režīms. Pielāgojiet tādus iestatījumus kā ievades aizture, spilgtums un krāsu līdzsvars, lai izveidotu pielāgotu videospēļu vidi.

Viegli uztverama informācija un dokumentālās filmas

Teksta skaidrība. Pielāgojiet teksta iestatījumus, lai ziņu raidījumu vai dokumentālo filmu laikā nodrošinātu labāku lasāmību.

Līdzsvarots audio. Izmantojiet audio ekvalaizeri, lai pielāgotu skaņas iestatījumus skaidriem dialogiem, skatoties ziņas vai dokumentālās filmas ar piesātinātu skaņu.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics ir globāls inovators tehnoloģiju un plaša patēriņa elektronikas jomā, kas darbojas gandrīz visās valstīs, kurās kopumā nodarbina vairāk nekā 74 000 cilvēku. LG četri uzņēmumi – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle component Solutions un Business Solutions – 2022. gadā kopā pasaulē sasniedza tirdzniecības apjomu vairāk nekā 54 miljardu EUR apmērā. LG ir vadošais plaša patēriņa un komerciālo preču ražošanas uzņēmums, kas ražo televizorus, sadzīves tehniku, gaisa attīrīšanas risinājumus, monitorus, uzkopšanas robotus, automobiļu sastāvdaļas, un tā premium LG SIGNATURE un inteliģentie LG ThinQ zīmoli ir pazīstami visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top