Ethereum

Ko nozīmē ERC20 standarts

Tie, kas interesējās par kriptovalūtu, ļoti labi zina, ka Ethereum blokķēdē atrodas dažādi tokeni. Nesen klajā laistie tokeni atbilst ieviestajam ERC20 tokenu standartam.  Iespējams, ka cilvēki tomēr nezina, ko nozīmē ERC20 Ethereum tokeni un kā tie atšķiras no iepriekš izlaistajiem tokeniem pirms jaunā standarta ieviešanas.

Pārskats pār jaunieviesto ERC20 tokenu standartu

Šobrīd noteikti daudzi jau ir uzzinājuši, ko nozīmē tokeni, taču neskatoties uz to, ir vērts tuvāk apskatīt to nozīmi. Tokens pēc savas būtības izsaka vērtību. Taču tokeni Ethereum ekosistēmā, kas atrodas blokķēdē, apzīmē digitālu finanšu līdzekļu vērtību. Iepriekš šiem tokeniem nebija izstrādāts noteiktas standarta prasības.ERC20

Tas norādīja uz to, ka ir nepieciešams veikt izmaiņas, tāpēc tika ieviests ERC20 tokenu standarts. Kaut arī pēc būtības šīs izmaiņas lielā mērā neskar pašus tokenus, tā ir zīme, ka kriptovalūtu pasaulē katru dienu notiek pozitīva attīstība. Tokeni joprojām tiek izlaisti Ethereum tīklā un tos ir iespējams apmainīt pret citu valūtu. Izstrādātais ERC20 standarts padara šos digitālos līdzekļus vienkāršāk apmaināmus.

Kā jau tas bija sagaidāms, ERC20 standarta īstā burvība ir labi apslēpta, tāpēc ir vērts to aplūkot tuvāk. ERC20 standarts paredz to, ka jaunie projekti un pakalpojumi atbalsta tokenus.

Pēdējo mēnešu laikā Ethereum blokķēdē ir izlaists liels skaits ERC20 tokenu. Visi šie digitālie līdzekļi ir saderīgi un dažādi jaunie projekti tos atbalsta.  Tomēr vēl ir daudz kas darāms šajā sakarā, it īpaši saistībā ar tokenu līgumu, kas šobrīd nav finansiāli izdevīgs.  Šo problēmu ir noteikti jāatrisina tokenu radītājiem. Šobrīd tokenu pārvedumus lielā mērā regulē tokenu līgums un tie netiek tieši nosūtīti no īpašnieka maka.

Tomēr tokenu īpašnieki joprojām pilnībā pārvalda savus digitālos līdzekļus. Līgums atbilstoši ERC20 standartam paredz iespēju izsekot, cik daudz tokenu īpašniekam pieder. Visi tokeni tiek pārskaitīti saskaņā ar līgumu, taču tokenu īpašnieks šo procesu kontrolē.

Kopumā ieviestais standarts ir labvēlīgs Ethereum ekoksistēmai. Tas nodrošina to, ka šos digitālos līdzekļus var izmantot dažādās platformās un dažādu projektu atbalsts noteikti piešķirs tiem vēl lielāku vērtību. Ja netiktu ieviests šāds standarts, tokeni nemainīgi pastāvētu tikai savā ekosistēmā, kas noteikti nebūtu tas pats labākais variants. ERC20 standarta ieviešana ir liels solis uz priekšu kriptovalūtas ekosistēmas attīstībā, tomēr nevarētu teikt, ka tas šobrīd ir perfekts risinājums.

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top