Visas ziņas

Kodak radīs savu kriptovalūtu

Tehnoloģiju kompānija “Kodak” vēlas radīt savu kriptovalūtu un tās ieguves biznesu.

Daudzi uzņēmumi visā pasaulē pēkšņi vēlas iesaistīties kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas pasaulē.  Ja tāds tehnoloģijas industrijas gigants kā “Kodak” ir pēkšņi ieinteresēts kriptovalūtā un plāno izveidot ICO tās ieguvei, ir saprotams, ka kriptovalūta patiešām ir kļuvusi nozīmīga. Nav zināms, vai ieplānotais pasākums būs veiksmīgs, to varēs tikai redzēt tikai laika gaitā. Šīs kompānijas mērķi gan izskatās diezgan ambiciozi.

Kāda ir kompānija “Kodak” šodien?

Šķiet cilvēki jau ilgāku laiku neko nav dzirdējuši par kompāniju “Kodak”. Lai gan kompānijai ir bijuši panākumi desmitu gadu laikā, tomēr 2013. gadā tā bija tuvu banktotam. Kopš tā laika, šķiet, ka par šo kompāniju informācija ir bijusi diezgan skopa. Tomēr kompānija savu darbību nav pārtraukusi un domā par nākotnes plāniem.

Daudzi bija pārsteigti uzzinot, ka kompānija “Kodak” vēlas radīt savu kriptovalūtu. Varētu šķist, ka šādas lielas kompānijas ienākšana šajā nozarē bez jebkādas iepriekšējas pieredzes ir maznozīmīgs solis. Tomēr kompānija to neveiks viena, bet veidos sadarbību ar Londonas Wenn Media Group. Lai gan ir grūti izprotama šīs valūtas specifika, mēs zinām, ka turpmāk tiks noteikts sākotnējais valūtas piedāvājums.

Paziņojums par kompānijas “Kodak” pievēršanos kriptovalūtai daudzus cilvēkus pārsteidza, jo līdz šim tai nav bijusi saistība ar šo biznesu. Kompānija plāno nodrošināt dažas bitkoinu ieguves iekārtas savā birojā Ročesterā. Šī projekta nosaukums ir Kodak KashMiner un tā pamatā ir bitkoinu promotēšana un intereses radīšana par kompānijas akcijām.

Kompānija “Kodak” plāno klientiem iznomāt iekārtas bitkoinu iegūšanai.  Tā ir pārdomāta pieeja, lai gan būs interesanti redzēt, kā šis valūtas ieguves process turpmāk norisināsies. Ir jāņem vērā tas, ka lai arī kompānija “Kodak” ir atpazīstama visā pasaulē, tai nav liela pieredze darbībā ar kriptovalūtu.

Ir skaidri zināms, ka jebkuras kompānijas akciju vērtība var pieaugt, ja tā ir lielākā vai mazākā mērā saistīta ar blokķēdes industriju. Kaut gan tik pat labi kāds var apgalvot, ka tas ir pierādījums vien tam, ka ap kriptovalūtu un blokķēdes industriju ir izveidota pārāk liela ažiotāža. Taču ir arī jāsaprot, ka, ja liela mēroga kompānijas pēkšņi iesaistās šajā nozarē, tas nav mazsvarīgs indikators.

Raugoties uz projektu KashMiner un KodakCoin plāniem, pastāv jautājums par to, kā lietas attīstīsies nākotnē. Ieiešana kriptovalūtas ieguves biznesā ir samērā riskants pasākums, jo ir nepieciešamas specifiskas zināšanas. ICO uzturēšana arī nepastāv bez riska, atkarībā no tā kā SEC marķēs jaunos tokenus. Nenoliedzami abu šo plānu realizēšanai ir nepieciešams zināms laiks, taču tie var arī nodrošināt labas iespējas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top