ICO

Kodak un ICO

Ikoniskā fotoaprīkojumu kompānija “Kodak” tika dibināta 1880. gadā un un šobrīd tā ir uzsākusi mūsdienu blokķēdes tehnoloģijas un ICO biznesu. 2018. gada 9. janvārī tā paziņoja par jaunas uz blokķēdes tehnoloģijas balstītas platformas izveidi sadarbībā ar WENN Digital, kas aizsargā imidža dizaineru, fotogrāfu un mākslinieku tiesības un paplašina to darbības sfēras iespējas.

Jaunā platforma, kas ir pazīstama kā KodakOne, ļaus lietotājiem reģistrēt savus darbus un tos licencēt. Attēlu aizsardzības un pārvaldības platforma izmantos jauno  KODAKCoin kriptovalūtu, lai nodrošinātu fotogrāfiem jaunu ienākumu avotu un drošu platformu, kas aizsrgātu viņu darbus.

Viedais līgums saskaņā ar KODAKCoin nodrošinās fotogrāfiem samaksu uzreiz pēc darbu licencēšanas, viņiem būs arī iespēja saņemt daļu no kopējiem platformas ieņēmumiem. Platforma pastāvīgi uzraudzīs mājaslapu, lai aizsargātu mākslinieku IP adresi un palīdzētu viņiem jautājumos, kas skar nelikumīgu viņu darbu izmantošanu.

“Daudziem tehnoloģiju industrijā, ‘blokķēde’ un ‘kriptovalūta’ šķiet žargona vārdi, bet fotogrāfiem, kuri ir ilgstoši cīnījušies par savu darbu tiesību aizsardzību šie ir atslēgvārdi, kas palīdzēs atrisināt škietami neatrisināmo problēmu,”

apgalvo kompānijas “Kodak” ģenerāldirektors Džefs Klārks. Kompānija “Kodak” ir vienmēr domājusi par fotogrāfiju demokratizēšanu un licencēšanu.  Šīs tehnoloģijas fotogrāfiem nodrošinās inovatīvu un vienkāršu mākslas darbu aizsardzības un licencēšanas iespēju.
KODAKOne platformu un KODAKCoin kriptovalūtu ir radījusi kompānija “Kodak” sadarbībā ar WENN Digital. ICO projekts tiks uzsākts 2018. gada 31. janvārī un būs pieejams investoriem no Savienotajām Valstīm, Kandādas un citām valstīm. ICO ir izveidots, ievērojot SEC vadlīnijas kā drošība zīmi saskaņā ar 506 (c) noteikumu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top