Visas ziņas

KodakCoin SAFT tokensale notiks 21. maijā

Kodakcoin ICO sākums

KodakCoin ICO organizators – kompānija WENN Digital noteikusi SAFT tokensale sākumu uz 21.maiju, lai piesaistītu 50 $ milj. investīciju. Tokenu izvietošanas forma (vienkārša vienošanās par nākamajiem tokeniem) paredz, ka tajā varēs piedalīties tikai akreditēti investori. Tā izvēlēta tādēļ, lai pilnībā izslēgtu iespējamās apsūdzības no finanšu regulatoru puses par nereģistrētu vērtspapīru tirgošanu.

Investoriem piedāvās SAFT vienošanos, kuras cena būs 1 $ par līgumu platformā Cointopia kompāniju  Pickwick Capital Partners un Exemplar Capital vadībā.

Saskaņā ar WENN vadītāja Jana Deneke (Jan Denecke) teikto, organizatoru uzdevums ir novadīt tokensale “droši un nepārprotami, demonstrējot labāko praksi, tādējādi viešot lietotājos pārliecību par kriptoindustriju”.

Atgādināsim, ka pirms pāris dienām parādījās informācija par to, ka krāpnieki ir nolēmuši izmantot kopš janvāra ieilgušo pauzi ICO projekta organizēšanā un mēģinājuši pārdot tokenus savos resursos. Bet februārī investīciju fonds Kerrisdale Capital publicēja pārskatu, kurā apgalvots, ka Kodak blockchain projekts ir “afēra” “bankrotam tuvu esošas kompānijas akciju virzīšanai”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top