Bez tēmas

Kolumbijas jaunais prezidents liek cerības uz blockchain tehnoloģijām

 

Kolumbija, tāpat kā Malta, liek cerības uz blockchain un virtuālajām valūtāmKolumbija, tāpat kā Malta, liek cerības uz  blockchain un virtuālajām valūtām, jo valsts jaunais prezidents Ivans Duke pievērš īpašu uzmanību progresīvām tehnoloģijām un plāno padarīt valsti par tehnoloģisko līderi šajā reģionā.

Konferencē ANDICOM Kolumbijas prezidents Ivans Duke sniedza vairākus komentārus saistībā ar dalītā reģistra tehnoloģijām un digitālajām valūtām. Duke paziņoja, ka viņam ir “uzmācīga ideja” pārvērst valsti par blockchain tehnoloģiju līderi Dienvidamerikas teritorijā. Kolumbijas valdība arī atbalsta sava jaunā līdera ierosinājumus.

Prezidents arī pauda viedokli, ka blockchain var aktīvi veicināt cīņu pret korupciju valstī un budžeta līdzekļu izmantošanas kontroli.

Lai tā vai citādi ar blockchain un kriptovalūtām saistīto Kolumbijas uzņēmumu attīstība būtu maksimāli komfortabla – Duke apliecināja, ka tie tiks atbrīvoti no nodokļiem uz 5 gadiem, ja varēs izveidot vajadzīgo darba vietu skaitu.

Arī citi Kolumbijas ierēdņi pauda ieinteresētību par blockchain un kriptovalūtu izpēti un adaptāciju. Senators Antonio Navarro Volfs jūnijā paziņoja, ka blockchain var mainīt pilsoņu dzīvi, ja to izdosies izmantot valsts pārvaldības sistēmas pārveidošanai sabiedriskos resursos, kā arī vēlēšanu un balsošanas caurredzamības nodrošināšanai.

Atgādinām – nesen kļuva zināms, ka Austrālijas valdība plāno padarīt tiesību sistēmu caurredzamāku un efektīvāku, izmantojot nacionālo blockchain platformu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top