BitCoin

Komisijas maksa par bitkoinu pārskaitījumu samazinājusies līdz minimumam

Pirms pāris mēnešiem par ko tādu varēja tikai sapņot, bet tagad komisijas maksas par bitkoina transakcijām patiešām samazinājušās līdz minimumam pēdējo trīs gadu laikā. Kriptovalūtas cena pagaidām turas ap 4000 ASV dolāriem, bet ar katru dienu ap to sakrājas aizvien vairāk pozitīvu jaunumu.
Atgādinām – pagājušā gada sākumā komisijas maksas bitkoina tīklā sasniedza savu vēsturisko maksimumu – BTC pārskaitījuma vidējā vērtība bija 34 dolāri. Turklāt tīkla 24 stundu noslogojums sasniedza 308 tūkstošus transakciju. Par laimi – tagad savus bitkoinus var pārskaitīt tikai par 2,5 centiem. Un pat neskatoties uz to, ka transakciju daudzums ir aptuveni 234 tūkstoši vienā dienā.
Atgādinām, ka komisijas maksas par bitkoinu pārskaitījumu ir kriptovalūtas tīkla lietotāju vienīgā maksa. To saņem maineri, kuri arī uztur tīkla darbspēju ar savām skaitļošanas jaudām.

Komisijas maksa par bitkoinu pārskaitījumu samazinājusies līdz minimumam

Twitter lietotājs Kevins Ruks veicis nelielu komisijas maksu salīdzinājumu 2019. gada janvārī un 2015. gada oktobrī. Izrādās, ka tagad maksa par kriptovalūtas pārskaitījumu nav augstāka kā pirms trīs gadiem (0,02 dolāri). Turklāt transakciju vidējais skaits 24 stundās pēc stāvokļa 1. janvārī ir palielinājies divas reizes.
Tieši tagad jūs varat saņemt transakcijas apstiprinājumu tikai par 0,01 dolāru. Saskaņā ar servisa bitcoinfees.gitlab.io datiem – ar šo naudu pilnībā pietiek, lai jūsu pārskaitījums tiktu apstiprināts vienas stundas laikā.
Servisa eksperti arī aprakstījuši tos lielumus, pēc kuriem tiek aprēķināta komisijas maksa.

maksa par bitkoinu pārskaitījumu samazinājusies līdz minimumam

Avots: http://bitcoinfees.gitlab.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top