Tehnoloģijas

Kompānija “Apple” izziņo “WWDC 2020” konferences datumu

Kompānija “Apple” izziņo “WWDC 2020” konferences datumu

Avots: Apple

Jau iepriekš tika minēts, ka kompānija “Apple” rīkos “WWDC 2020” konferenci lietojumprogrammu izstrādātājiem tiešsaistes formātā – tas ir saistīts ar koronavīrusa pandēmiju, kuras dēļ šogad tika atcelti visi iespējamie pasākumi.

Kompānija “Apple” ir paziņojusi, ka konference “WWDC 2020” notiks 22. jūnijā tiešsaistē “Apple” lietojumprogrammā un kompānijas “Apple” mājaslapā. Dalība konferencē visiem lietojumprogrammu izstrādātājiem būs bez maksas.

Šogad konference notiks ne tikai unikālā formātā, bet arī ta būs vislielākā visā tās pastāvēšanas vēsturē: konferencē piedalīsies izstrādātāji no visas pasaules, kopumā vairāk nekā 23 miljoni cilvēku.

Mēs ļoti ceram tikties ar lietojumprogrammu izstrādātājiem tiešsaistē un parādīt mūsu jaunās tehnoloģijas, kas viņiem palīdzēs radīt vēl pārsteidzošākas lietojumprogrammas un pakalpojumus. Tuvojoties “WWDC20” konferencei, mēs sniegsim jaunāko informāciju par šo brīnišķīgo notikumu. Fils Šillers, kompānijas “Apple” vecākais viceprezidents

“Apple” ir arī ieplānojusi organizēt konkursu Swift sīkrīku izstrādei studentu vidū.

Studenti ir neatņemama kompānijas “Apple” lietojumprogrammu izstrādātāju kopienas sastāvdaļa. Pagājušajā reizē “WWDC” konferenci apmeklēja vairāk nekā 350 studentu no 37 valstīm.

Gaidot šī gada “WWDC20” konferenci, kas šoreiz notiks tiešsaistes formātā, mēs vēlamies redzēt un novērtēt mūsu jaunāko lietojumprogrammu izstrādātāju radošos panākumus. Mēs patiešām vēlamies redzēt, kā jaunā izgudrotāju paaudze īstenos savas idejas Swift Studentu izaicinājumā. Kreigs Federigi, kompānijas “Apple” vecākais programmatūru izstrādes viceprezidents

Prezentācijas materiāli un cita informācija būs pieejama “Apple Developer” lietojumprogrammā un vietnē “Apple Developer”. Mēs gaidām jaunumu par iOS 14 un citām operētājsistēmām, kā arī jauniem sīkrīkiem!

Avots: Apple

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top