Tehnoloģijas

Kompānija “Apple” paplašina “CarPlay” funkcionalitāti, ieskaitot gaisa kondicionēšanu un audio vadību

Kompānija “Apple” paplašina “CarPlay” funkcionalitāti, ieskaitot gaisa kondicionēšanu un audio vadību

Ifeelstock/Depositphotos

Lai gan tiek runāts, ka kompānija “Apple” varētu ražot savas automašīnas, pagaidām tā tikai piedāvā “CarPlay” pakalpojumu, kas ļauj iPhone viedtālrunī piekļūt maršruta kartēm, lietotnēm un daudz kam citam.

Šobrīd kompānija “Apple” vēlas paplašināt “CarPlay” funkcionalitāti, kas varētu ietvert gaisa kondicionēšanas vadību, sēdekļa regulēšanu un citus iestatījumus.

Protams, visas “CarPlay” funkcijas ir atkarīgas no sadarbības ar citiem automašīnu ražotājiem. “CarPlay” varētu ietvert arī informāciju par temperatūru un mitrumu, tāpat arī būtu pieejami spidometra rādītāja dati un daudz kas cits. Kompānija “Apple” arī autovadītājiem vēlas nodrošināt iespēju iPhone viedtālrunī, neizejot no “CarPlay”, regulēt sēdekļus, pārvaldīt gaisa kondicionēšanas iestatījumus un automašīnas skaņas sistēmu.

Pirms dažiem gadiem “Apple” integrēja API, lai automašīnu ražotāji varētu pievienot savas automašīnu vadības lietotnes “CarPlay” sistēmai. Tomēr šīs iespējas ir palikušas lielākoties neizmantotas. Tāpat operētājsistēmā iOS 15 tika noņemtas Siri automašīnu pielāgošanas iespējas.

Avots: Bloomberg

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top