Visas ziņas

Kompānija Apple turpina strādāt pie AirTag sensoru izstrādes

Kompānija Apple turpina strādāt pie AirTag sensoru izstrādes

Kompānija “Apple” nesen bija izveidojusi video, kurā ir pieminēts jaunais sensors “AirTag”.

Vienā no video ar nosaukumu “Kā iztīrīt savu iPhone viedtālruni”, kas parādījās “Apple” YouTube kanālā, tika parādīts vēl nekur iepriekš nepieminēts sensors “AirTag” dažādu lietu atrašanai.

Video tika ātri izņemts no kanāla, taču interneta vidē tas tika ievērots. Šobrīd ir zināms, ka “AirTag” sensori ir mazas ierīces, kurus var pievienot jebkuram priekšmetam un izsekot tā atrašanās vietu, izmantojot programmu “Locator”.

Pašlaik nav zināms, kad notiks jaunā sensora “AirTag” prezentācija, un kā šie jaunie sensori izskatīsies galīgajā versijā. Pēc analītiķa Min Či Kuo teiktā, jauno sensoru “AirTag” ražošana sāksies šā gada otrajā pusē, šis laiks varētu sakrist ar ziņām par jaunās iPhone 12 viedtālruņu līnijas nākšanu klajā.

Savukārt tehnoloģiju analītiķis Džons Prossers ir norādījis, ka “WWDC” konferencē, kas šogad notiks tiešsaistē, jaunie sensori “AirTag” tiks prezentēti  kopā ar jaunajiem “MacBook Pro” un “AirPods”.

Cik precīzi būs jaunie sensori “AirTag”? Ja jums vajadzēs atrast dzīvoklī kādu priekšmetu vai lietu,  tad ar jauno “iPhone 11” viedtālruni to būs daudz vieglāk izdarīt, pateicoties “Apple Ultra Wideband U1” mikroshēmai.

Bet, ja kāds atradīs jūsu meklēto priekšmetu ar “AirTag” sensoru, viņš varēs nekavējoties redzēt kontaktinformāciju un sazināties ar jums, un jūs saņemsit paziņojumu, kur tas atrodas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top