Mainings

Kompānija Bitmain publicējusi jauno Antminer 17 specifikācijas

Vadošais bitkoina maininga iekārtu ražotājs – kompānija Bitmain publicējusi jauno 7 nm ierīču Antminer 17 Series specifikācijas, kuru pārdošana sākas šodien, 9. aprīlī.

Kā teikts kompānijas blogā – jaunās ierīces ietver Antminer S17, Antminer S17 Pro un Antminer T17. Tās visas aprīkotas ar otrās paaudzes čipiem BM1397 un – saskaņā ar Bitmain paziņojumu – ir progresīvākie maineri BTC un BCH ieguvei.

Antminer S17 ir divas versijas – modeļi ar hashrate 56 TH/s un 53 TH/s ar diviem maininga režīmiem. Normālā režīmā abu modeļu energoefektivitāte ir 45 J/TH, energotaupošā režīmā – 42 J/TH.

Antminer S17 Pro arī ir divas versijas – modeļi ar jaudu 53 TH/s un 50 TH/s ar trīs maininga režīmiem, kas piedāvā “augstāku kastomizāciju un iespēju pārslēgt starp dažādiem iestatījumiem”. Abu modeļu energoefektivitāte turbo režīmā ir 45 J/TH, normālā režīmā – 39.5 J/TH, energotaupošā režīmā – 36 J/TH.

Antminer T17 tirdzniecība sāksies vēlāk, un to specifikācijas netika atklātas.

Antminer 17 Series pārdošana sākas šodien 9. aprīlī un notiks divos posmos dažādos laikos dažādiem reģioniem.

 “Elektroenerģijas izmaksas maineriem tagad ir ļoti lielas. Tāpēc energoefektivitātes paaugstināšana nozīmē ievērojamu izmaksu samazināšanu un tātad – peļņas palielināšanu. Otrkārt – jaunās ierīces piedāvā krasu hashrate palielinājumu, optimālus gabarītus un enerģijas patēriņu. Īpaši svarīgi tas ir maininga fermām”, – paziņojuši Ķīnas kompānijas pārstāvji.

Bitmain arī paziņojusi, ka TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company) uzsākusi darbu 5 nm čipu izveidē. Taču pagaidām šis process ir agrīnā stadijā un tuvākajā nākotnē maininga iekārtu ražotājiem piemērotākie būs 7 nm čipi.

Uz algoritmu SHA256 orientētais 7 nanometru ASIC čips BM1397 tika prezentēts šī gada februārī.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top