Visas ziņas

Kompānija Civic jaunajam blockchain projektam nopircis domēnu identity.com

Amerikas jaunuzņēmums Civic iegādājies domēna vārdu identity.com

Amerikas jaunuzņēmums Civic iegādājies domēna vārdu identity.com. Saskaņā ar kompānijas izpilddirektora (CEO) Vinni Lingema teikto – domēns būs blockchain platforma lietotāju datu apmaiņai. Par to raksta CoinDesk.

Platforma ar adresi identity.com būs decentralizēta ekosistēma. Tādējādi kompānijas, kurām pieder dati, pieprasīs lietotāja piekrišanu informācijas izdošanai. Blockchain ļaus pārbaudīt lietotāja dotās atļaujas autentiskumu. Pēc tam kompānija varēs sniegt informāciju datu pircējam.

Norēķini platformā tiks veikti tokenos Civic (CVC). Bet pateicoties smartkontraktiem, maksājums par informāciju tiks veikts pēc tam, kad pieprasījumu veikusī kompānija būs saņēmusi atbilstošu informāciju.

Iepriekš domēnā atradās interneta nekustamā īpašuma portāls un piederēja kompānijai Inflection. Civic nopirka domēna vārdu pēc tam, kad Inflection pārtrauca darbību šajā biznesa sfērā.

Vinni Lingems neatklāj pārrunu detaļas un darījuma summu. Taču viņš paziņoja, ka vienmēr ir uzskatījis domēnu identity.com par ideālu adresi viņa blockchain projekta virzīšanai.

Saskaņā ar Civic izpilddirektora (CEO) teikto – šis pirkums ir svarīgs solis ne tikai kompānijai, bet arī koncepcijas Web 3.0 attīstībai.

Atgādināsim, ka maijā Civic izstrādāja kriptoautomātu alus pircēja vecuma pārbaudei.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top