Visas ziņas

Kompānija GMO Internet mainījusi prioritātes savā biznesā

Kompānija GMO Internet

Japānas tehnoloģiju kompānija GMO Internet publicējusi finanšu pārskata prezentāciju par 2018. gada otro ceturksni. Saskaņā ar dokumentu, konglomerāta mērķis ir mainīt pašreizējo stratēģiju kripto un maininga biznesā.

Agrāk kompānijas biznesa modelī prioritāte tika piešķirta savu kriptovalūtu ieguvei, pēc tam sekoja mākoņu maininga pakalpojumu sniegšana un iekārtu tirdzniecība. Jaunā stratēģija ir izveidota šādā dilstošā secībā: ASIC tirdzniecība, pašu un pēc tam mākoņu mainings.

Pārskata dati parāda, ka minētajā periodā kopējie ieņēmumi no kompānijas kriptovalūtu struktūras pārsniedza 2,6 mljrd. jenu (23,4 mljrd. $), bet operāciju peļņa bija 250 milj. jenas (2,3 milj. $). Atzīmēsim – GMO Internet finanšu rezultāts iepriekšējā ceturksnī bija zaudējumi 730 milj. jenu (6,6 milj. $) apmērā.

Kripto biržas GMO Coin ieņēmumi 7,3 reizes pārsniedza pirmā ceturkšņa rādītājus, sasniedzot 1,42 mljrd. jenu (12,8 milj. $). Platformas operāciju peļņa bija 550 milj. jenu (4,9 milj. $).

Turklāt gadu pēc tirdzniecības platformas palaišanas kontu skaits GMO Coin sasniedza 177 tūkstošus.

Prezentācijā arī norādīts, ka ieņēmumi no maininga biznesa pārsniedza iepriekšējā ceturkšņa datus par 91,8% – līdz 1,17 mljrd. (10,6 milj. $). Tomēr, kā atzīmēts uzņēmumā, bitkoina cenas samazinājuma un tīkla kopējā hasrate palielinājuma dēļ GMO Internet cieta zaudējumus 360 milj. (3,2 milj. $) apmērā.

Kā teikts dokumentā – kompānija jau ir pārdevusi visus jūnijā saražotos ASIC mainera GMO miner B3 modeļus.

Iepriekš Kriptomedia ziņoja, ka GMO Internet Group kopš maininga jaudu palaišanas brīža ir ieguvusi vairāk nekā 900 BTC un 537 BCH.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top