Visas ziņas

Kompānija “Google” izveido vietni ar virtuālās un paplašinātās realitātes eksperimentu iespējām

Google AR un VR projekts
Kompānija “Google” ir izveidojusi vietni, kurā ir apkopoti visinteresantākie virtuālās realitātes eksperimenti, izmantojot WebXR. Šobrīd ir pieejami ir četri projekti, kas ir saistīti ar paplašinātu un virtuālu realitāti.

Floom

Visinteresantākais paplašinātās realitātes projekts. Virziet savu viedtālruni uz leju, un virtuālais tunelis aizvedīs jūs uz otru Zemes pusi. Tas ir, jūs varēsiet apskatīt planētu no pavisam cita skatpunkta.

Sodar

Virtuālās realitātes radars, kurš, starp citu, palīdz ieturēt ieteikto divu metru distanci. Projekts tika izveidots pagājušajā gadā.

Picturescape

Varēsiet ērti aplūkot savus fotoattēlus, kas atrodas jūsu bibliotēkā, izveidojot dinamisku slaidrādi ar labākajiem fotoattēliem.

Measure Up

“Ruletes” analogs iPhone viedtālrunī, bet daudz interesantāks. Jums nav jāinstalē lietojumprogramma – pietiek ar tīmekļa versiju. Jūs varat izmērīt dažādu lietu garumu, laukumu un apjomu. Noteikti ne ikdienas liegoogtošanai, bet dažreiz tas var būt vienkārši nepieciešams.

Kompānija “Google” ir arī mudinājusi izstrādātājus nākt klajā ar jaunām idejām, kas “pārspēj esošo projektu robežas kodēšanā”, un kurām būtu “unikāla vizuālā estētika”. Kompānija sola, ka projektu kolekcija tiks pastāvīgi atjaunināta.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top