Visas ziņas

Kompānija “Microsoft” izmantos 80.-to gadu spēļu grāmatu sižetu jaunajā blokķēdes kāršu spēlē

Kompānija “Microsoft” izmantos 80.-to gadu spēļu grāmatu sižetu jaunajā blokķēdes kāršu spēlē

“Microsoft”, lielākais spēļu izstrādātājs “Eidos” un “Fabled Lands” kopīgi darbojas pie blokķēdes kāršu spēles izveides, kas būs balstīta uz 80.-to gados vislabāk pārdoto spēļu grāmatu sēriju.

Saskaņā ar 1. decembrī publicēto preses ziņojumu, jaunā kāršu spēle balstīsies uz 1980. gadā vislabāk pārdoto grāmatu ar nosaukumu”Tīģera ceļš” (“The Way of the Tiger”), ko ir sarakstījuši Džeimijs Tomsons un Marks Smits.

Spēles nosaukums būs ““Arena of Death”” un tā būs balstīta uz spēļu grāmatas sižeta, kurā spēlētāji varēs piedalīties fantāzijas tēmas cīņās.

Kāršu īpašumtiesību nodrošināšana

Džeimijs Tomsons ir arī “Fabled Lands” izpilddirektors un ir nolēmis spēles  izstrādē izmantot blokķēdes tehnoloģiju, jo uzskata, ka ar tās palīdzību var izveidot daudz labākas videospēles par tradicionālajām. Viņš uzsvēra: “Mēs vēlamies izveidot datorspēli, balstoties uz grāmatu sērijas sižetu, jaunā blokķēdes tehnoloģija padarīs šo mūsu mērķi daudz vienkāršāku un ērtāku.  Spēlētājiem būs pieejamas īstas spēļu kārtis, tā piemēram, spēlējot datorspēli  “Magic the Gathering”, spēlētāji varēs izmantot viņiem piešķirtās kārtis.”

Jaunajās datorspēlēs spēlētājiem būs iespēja izmantot (NFT) tokenus, kas būs pieejami Vechain blokķēdē, tādēļ kompānija rūpēsies par īpašumtiesību nodrošināšanu spēlē esošajiem digitālajiem aktīviem.

Blokķēdes tehnoloģija padarīs ērtāku spēļu kāršu un atribūtu izveidi, un nebūs jāiedziļinās ar kriptosfēru saistītajos jautājumos”, norādīja Tomsons.

Blokķēdes spēlēs tokeni kļūst populāri

Šobrīd arvien biežāk ir vērojama spēlē esošo aktīvu tokenizēšanas tendence. Kā mēdijs “Cointelegraph” ziņoja novembra beigās, blokķēdes spēle “F1 Delta Time”, kuru licencēja visā pasaulē atzītā “Formula 1”, rīkoja F1 spēles automašīnu un atribūtu izsoli, kurus varēja iegādāties, izmantojot NFT tokenus.

Uz Ethereum (ETH) balstītā kāršu spēle “Gods Unchained” pēc cenzūras skandāla, kurā bija iesaistīts spēļu izstrādātājs “Blizzard”, ir ievērojami pārspējusi spēles “CryptoKitties” ieņēmumus pēc apjoma, sasniedzot gandrīz pusmiljonu NFT tokenu pārskaitījumus dienā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top