Visas ziņas

Kompānija Monaco paziņojusi par jaunu kriptovalūtu karti MCO Visa

kriptovalūtu karti MCO Visa

Kompānija Monaco, kas bāzējas Honkongā, pēc domēna Crypto.com iegādes veikusi rebrendingu un paziņojusi par jaunu kriptovalūtu karti MCO Visa.

Uzstājoties konferencē TechCrunch Šveices kripto ielejā Cugā, Crypto.com līdzdibinātājs un izpilddierektors (CEO) Kriss Marsaleks pastāstīja par jauno karti MCO Visa. Papildus tam, intervijā CNN Marsaleks demonstrēja, kā ar jauno karti pirkt kafiju, paskaidrojot, ka, izmantojot kriptovalūtu un fiat valūtu lietojumprogrammas, karšu lietotāji varēs norēķināties ar karti visur, kur pieņem Visa karti.

Kompānijas vadītājs paziņoja, ka jaunās kartes laišana klajā veicina kompānijas misijas realizēšanu – “veicināt globālu attīstību, adaptāciju un pāreju uz kriptovalūtām”, piebilstot, ka karte MCO Visa ir noderīga ne tikai kriptovalūtu īpašniekiem, bet arī piedāvā ceļu uz kripto pasauli tiem, kas iepriekš ir šaubījušies tehnisku grūtību un kriptovalūtu nestabilitātes dēļ.

Par 5000 MCO tokeniem būs pieejamas ledus krāsas kartes, bet par 50000 MCO – melnā obsidiāna krāsā, tomēr pat standarta kartes dos īpašniekiem bonusus – tādus kā cashback, partneru piedāvājumi un piekļuve VIP zālēm lidostās.

Patreiz kartei MCO Visa norit testēšanas beigu posms, un tā būs pieejama vasaras beigās Āzijā, Eiropā un ASV.

Bez jaunās kartes kompānija uzsāk arī ekskluzīvu kriptovalūtu konsjeržu servisu MCO Private, kas nodrošinātiem klientiem piedāvā konsultācijas un informāciju par notikumiem, kas saistīti ar kriptovalūtām.

Kompānijas vadītājs Сrypto.com komentējis arī Monaco rebrendingu:

“Mēs centīsimies sniegt vārda cienīgu ieguldījumu un izveidot infrastruktūru, kas veicinās ekosistēmas izaugsmi, realizējot decentralizētu nākotni”.

Atgādināsim, ka domēnu crypto.com pirmoreiz Pensilvānijas universitātē 1993. gadā reģistrēja datorzinātņu profesors Mets Bleizs, kurš arī pārdeva domēnu kompānijai Monaco. Darījuma summa netiek izpausta, tomēr eksperti lēš, ka tā ir 10 milj. dolāru. Vairāk par darījumu ar crypto.com lasīt šeit.

Martā kompānija Monaco paziņoja par sava lietojumprogrammas maka slēgtas beta testēšanas sākšanu, kā arī atklāja informāciju par saviem investīciju un kredīta produktiem.

Pagājušā gada beigās maksājumu platforma Monaco un kriptobirža Binance paziņoja par stratēģisku partnerību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top