Visas ziņas

Kompānija SiGMA paplašina savu darbības vīziju Austrumos

PRESES RELĪZE. Virzībā uz globālu arēnu – Sentdžuliāna, Malta

No lokālās pozīcijas uz globālu arēnu

Kompānija SIGMA pēdējos gados ir piedzīvojusi plašas izmaiņas un ievērojamu attīstību. Pirmais organizētais pasākums 2014. gadā pierādīja, ka izvēlētā biznesa niša lokālajā iGaming tirgū vēl nav pilnībā apgūta. Ņemot vērā sākotnējos panākumus, kompānija SIGMA 2015. gadā paplašināja savu darbību, organizējot nākošos pasākumus un vēlāk dubultojot to skaitu.  2017. gadā tā  ienāca Eiropas tirgū, savukārt 2018. gadā SIGMA jau rīkoja pasaules klases pasākumus ar elites klases pārstāvjiem un līderiem no visas pasaules.

Kompānija SIGMA pēdējos gados ir piedzīvojusi plašas izmaiņas un ievērojamu attīstību.

Starptautiskais atbalsts un interese palīdzēja kompānijai SIGMA kļūt par pasaules lielāko iGaming pārstāvi visā pasaulē. Pateicoties veiksmīgai darbībai vairāku gadu garumā, SIGMA ir izveidojusi spēcīgu zīmolu, kļūstot par vienu no ietekmīgākajiem spēlētājiem savā nozarē.

“Mēs vēlamies domāt savādāk, ārpus ierastā rāmējuma.” norāda Eman Pulis, kompānijas izpilddirektors

Kompānijas vīzija par izaugsmi

2018. gadā kompānija SIGMA paplašināja savu darbību un veiksmīgi organizēja pasākumus, kas bija veltīti blokķēdes tehnoloģijai. Pasākumos tika apspriesti galvenie jautājumi saistībā ar valdības regulējumu attiecībā uz blokķēdes tehnoloģiju, DLT un A.I. valdības darba grupas izveidi.

Maltā rīkoto pasākumu apmeklēja 8,500 cilvēku, un tajā piedalījās tādi izcili runātāji kā Skots Storneta, Džons Makafī, dvīņu brāļi Vinklevosi un robots Sofija. Organizētais pasākums bija viens no nozīmīgākajiem notikumiem blokķēdes tehnoloģijas jomā.

2019. gadā Maltā ir paredzēts blokķēdes tehnoloģijas samits, kā arī ir divi apjomīgi pasākumi ar izstāžu zonu. Ir paredzēts piesaistīt lielu skaitu izstāžu dalībniekus, ieskaitot arī tādas kompānijas, kā A.I., Quantum Tech, IoT un Big Data.

Tāpat arī kompānija plāno organizēt samitu, kas ir veltīts ārstniecisko kaņepju izpētes jomai. Tiks izveidota platforma, kurā vadošie pētnieki un regulatori pētīs ārstniecisko kaņepju nozares potenciālu, kas var veicināt ekonomikas izaugsmi un uzlabot veselības nozari. Platforma veidos stabilu pamatu ārstniecisko kaņepju nozares attīstībai, kā arī nodrošinās zinātnes, tehnoloģiju un lauksaimniecības nozaru konverģenci.

Maltā organizētais samits nodrošinās tās starptautisku reputāciju, kā arī reprezentēs attīstības virzienu, kādu arī daudzas citas valstis ir izvēlējušās, veicinot atbilstoša tiesiskā regulējuma izveidi ārstniecisko kaņepju jomas pētniecībai, kaņepju audzēšanai un patēriņam.

Tāpat turpmākajos pāris gados kompānijas plānos ir paplašināt savu darbinieku komandu, lai varētu realizēt iecerētos plānus.

Tāpat turpmākajos pāris gados kompānijas plānos ir paplašināt savu darbinieku komandu, lai varētu realizēt iecerētos plānus

Jaunu horizontu apgūšana

2019. gada otrajā ceturksnī, kā norādīja kompānijas SIGMA izpilddirektors un dibinātājs Eman Pulis, tiks atvērta jauna kompānijas nodaļa Dubaijā. Izpilddirektors plāno pārraudzīt jaunu biroju izveidi un koordinēt jaunu tirgu apgūšanu. Šobrīd kompānija izrāda interesi par Tuvajiem Austrumiem, kur varētu domāt par jaunās tehnoloģijas attīstības potenciālu, lai veicinātu ekonomikas izaugsmi. Arī Emirātos un kaimiņvalstīs ir plānota blokķēdes tehnoloģijas attīstība.

Kompānija domā par savu attīstību, kā arī par to, lai darbības interese nenonāktu konkurences krustpunktā ar citām lielām kompānijām, kuras arī ir ieinteresētas blokķēdes tehnoloģijas nozarē, raugoties nostabilizēt savu galveno darbību Savienotajās Valstīs.

“Kompānijas 2020. gada stratēģiskā izaugsmes plāna uzdevums ir fokusēt uzmanību uz pasākumu organizēšanu Maltā un inaugurējošu samita atklāšanu Emirātos. Tāpat kompānija SIGMA plāno organizēt pasākumu Filipīnu galvaspilsētā Manilā.” – norāda kompānijas SIGMA izpilddirektors Emans Pulis.

www.maltablockchainsummit.com/

www.sigma.com.mt

www.cannabizsummit.world

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top