Visas ziņas

Kompānijas Bitmain vērtība sasniegusi 15 miljardus $

Kompānijas Bitmain vērtība sasniegusi 15 miljardus $

Maininga iekārtu ražotājs Bitmain pēc akciju sākotnējās publiskās izvietošanas (pre-IPO) raunda noslēgšanas sasniedzis 15 miljardu $ kapitalizāciju. Bitmain akcijās investēja Uber (Japānas Softbank) un Tencent līdzīpašnieki.

Pēdējais finansēšanas raunds, kas noslēdzās pagājušajā sestdienā, maininga gigantam ļāva piesaistīt investīcijas no Ķīnas tehnoloģiju konglomerāta Tencent un Japānas Softbank, kas ir lielākais Uber akcionārs.

Tostarp Tencent ir Ķīnā dominējošās sociālās platformas WeChat izstrādātājs, kurai ir vairāk nekā 1 miljards lietotāju visā pasaulē, un pēc kapitalizācijas tā apsteidz Facebook.

Tiek ziņots, ka Bitmain plāno sākt IPO un izvietot akcijas Honkongas fondu biržā šī gada septembrī. Maininga iekārtu ražotāja mērķis ir sasniegt 30 miljardu $ kapitalizāciju.

Jūlija beigās Bitmain sniedza pārskatu par 2018. gada 1. ceturksnī saņemto neto peļņu 1 miljarda $ apmērā. Tai pašā mēnesī kompānija noslēdza B sērijas finansēšanas raundu – pēc tam tās vērtība tika lēsta 12 miljardu $ apmērā.

Tikmēr vakar kļuva zināms, ka maininga gigants Bitmain atklāj lielu kriptovalūtas ieguves datu centru Teksasā.

Atgādinām, ka arī Ebang Communications – viens no lielākajiem Ebit līnijas iekārtu ražotājiem bitkoina mainingam – paziņojis par gatavību realizēt IPO un izvietot kompānijas akcijas Honkongas fondu biržā (HKEX).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top