Visas ziņas

Konfekšu pārdošanas automāts par bikoiniem

Kriptoentuziasts Davids Knezičs radījis konfekšu tirdzniecības automātu, kas pieņem apmaksu bitkoinos. Ierīce izseko ienākošās bitkoinu transakcijas caur blockchain.info un izdod atbilstošu daudzumu konfekšu. Automātu atbalsta procesors Arduino Micro, ar kuru ierīci var vadīt caur USB.

Šeit var redzēt, kā ierīce darbojas:


Davids saka, ka izveidojis ierīci, lai demonstrētu, cik viegli ir integrējami bitkoinu maksājumi. Viņš publicējis kodu GitHub.

Ir patīkami un aizraujoši vērot kārtējo kriptovalūtas ieviešanu ikdienas dzīvē. Tomēr pagaidām joprojām ir daži trūkumi, kas traucē bitkoinam kļūt par ideālu maksājumu līdzekli – īpaši nelielām transakcijām. Pirmām kārtām tās ir transakciju komisijas maksas un maksājumu apstrādei nepieciešamais laiks.

Knežičs saka, ka jau strādā pie citas ierīces, kas izmantos Lightning Network – bitkoina blockchain pievienojumprogrammu, kura ļauj ātrāk un lētāk veikt transakcijas. Un lai arī šī tehnoloģija atrodas agrīnā attīstības stadijā – tieši to uzskata par bitkoina mērogojamības problēmas risinājumu. Pašreiz LN atbalsta transakcijas līdz 150 000 $.

Pateicoties Segwit, transakciju komisijas jau ir būtiski samazinājušās. Var cerēt, ka līdz ar Lighting Network ieviešanu bitkoins ne sliktāk par parastu naudu būs piemērots ikdienas darbībām – tādām kā konfekšu pirkums tirdzniecības automātā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top