Visas ziņas

Blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūta Azerbaidžānā

 

Kripto konference Baku 

Par ko eksperti runās Blockchain & Bitcoin konferencē Baku?

27. septembrī Baku paredzētajā konferencē tiksies labi zināmi blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas speciālisti. Viņi kopā ar Azerbaidžānas uzņēmējiem un investoriem diskutēs par situāciju valsts kriptovalūtas tirgū un apspriedīs blokķēdes tehnoloģijas integrāciju.

Blockchain & Bitcoin Conference Baku būs veltīta blokķēdes tirgum, kriptovalūtai un ICO un šo pasākumu organizē Smile-Expo.

“Uzņēmēji un likumdevēji ir uzsvēruši Azerbaidžānas kriptovalūtas nozares attīstību. Valsts ļauj brīvi izmantot kriptovalūtu, turklāt kriptovalūta tiks iekļauta tiesiskajā vidē, kā to ir noteikusi Azerbaidžānas Nodokļu ministrija. Pasākumu koordinatore Anastasija Kulakova norāda, ka “ir izveidots Kriptovalūtas Tirgus un Blokķēdes Tehnoloģijas Pētījumu un Attīstības Centrs”.

Par konferenci

Vadošie kriptovalūtas eksperti no Azerbaidžānas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Gruzijas, Apvienotās Karalistes, Baltkrievijas un Šveices laipni gaidīs pasākuma viesus. Savu dalību ir apstiprinājuši sekojoši runātāji:

  • Deniss Aleinikovs (Aleinikov & Partners, labi zināmā 8. Dekrēta autors par digitālās ekonomikas attīstību);  
  • Turals Kerimli (Azerbaidžānas Augsto Tehnoloģiju Parks);
  • Akrams Hasanovs (Akram Hasanov & Partners);
  • Sergejs Lukaškins (VTB Banka);
  • Marijama Tagijeva ((Pilsonības, uzņēmējdarbības un pārvaldības centrs).

Izstāžu zona

Programmatūras un iekārtu risinājumi kriptovalūtas ieguvei, informācija par blokķēdes platformām un ar tām saistītajām lietojumprogrammām, juridiskie un konsultāciju pakalpojumi: tas viss būs pieejams pasākumu apmeklētājiem izstāžu zonā un to nodrošinās starptautiskās blokķēdes nozares kompānijas.

Konferences vieta un organizatori

Blockchain & Bitcoin konference Baku notiks Hilton viesnīcā blakus Kaspijas jūrai. Adrese: 1B Azadlig avēnija, Baku, AZ1000, Azerbaidžāna.

Pasākuma organizators ir Smile-Expo, kas kopumā nodrošinās blokķēdes nozares pasākumus 25 valstīs.

Pasākuma programma un cita veida noderīga informācija ir pieejama Blockchain & Bitcoin Conference Baku mājaslapā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top