Visas ziņas

Blockchain Economy Istanbul Summit 2019 – lielākā reģionā

Kripto konference Stambula

Kā zināms, nesen Nīderlandē dibinātais banku gigants ING publicēja klientu ziņojumu, kurā norādīja, ka Turcija ieņem  līdera pozīciju kriptovalūtas nozarē starp visām Eiropas valstīm. Tas atbilst patiesībai, jo Turcija arvien vairāk pievērš uzmanību tehnoloģiskajām inovācijām un pastāvošajiem ekonomiskajiem apstākļiem. Šajā konferencē piedalīsies investori un inženieri, galvenokārt no Tuvo Austrumu un Vidusāzijas valstīm, kā arī no Turcijas, kuri interesējas par blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu. Pasākuma apmeklētāji labāk izpratīs blokķēdes tehnoloģijas būtību, kas ir 21. gadsimta lielākais tehnoloģiskais un finanšu sasniegums. Tādējādi “Stambulas blokķēdes ekonomikas samits” būs vislielākais reģiona pasākums šajā jomā.

Konferencē piedalīsies vairāk nekā 5000 dalībnieku no 20 valstīm, un vairāk nekā 10 000 cilvēku vēros šo pasākumu tiešraidē. Pasākumā piedalīsies investori, uzņēmēji un profesionāļi, lai diskutētu par kriptovalūtas tirgu un blokķēdes tehnoloģijas nākotni.

Starptautiskā konference notiks 2019. gada 20. februārī Stambulā, Turcijā.

Tēmas:

Nākotnes maksājumi ar kriptovalūtu: Kāpēc pašreizējie bankas risinājumi nav izdevīgi?

Paneļa diskusija: Vai valstis panāks vienošanos attiecībā uz kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju  vai cīnīsies viena ar otru?

Cilvēka vērtības izvērtēšana: jauna ēra individualizētai ekonomikai

Cilvēki pret varu: pāreja no centralizācijas

Bitkoini un citas kriptovalūtas: Kāds būs nākošais investoru solis?

Ekonomikas krīzes izprašana: uz blokķēdes tehnoloģiju balstīta ekonomikas sistēma

Samita tīmekļa vietne:  blockchaineconomy.istanbul

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top