Visas ziņas

Blockchain & Bitcoin konference Kijevā

 

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

19. septembrī Ukrainā notiks liels pasākums veltīts kriptovalūtai – Blockchain & Bitcoin konference Kijeva. Pasākumā kriptovalūtas eksperti runās par dažādām tēmām saistībā ar kriptovalūtu un jaunākajiem notikumiem kriptovalūtas pasaulē.

Smile-Expo organizatori uzsver, ka pasākumā tiks pievērsta uzmanība gan izglītības, gan arī praktiskiem aspektiem kriptovalūtas jomā.

Pasākuma koordinators Ivans Sukhomlins ir norādījis, ka “konferencē ne tikai tiks apspriestas blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas pielietošanas iespējas, bet tajā būs arī paredzētas prezentācijas par decentralizēto tehnoloģiju attīstību un jaunākajām tendencēm likumdošanas jomā. Šāda informācija nav pieejama internetā.”

Konference

Dalībnieki varēs apmeklēt divas paralēlas konferences sekcijas: Galvenajā zālē ir paredzētas prezentācijas par blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu, savukārt Tehnoloģiju zālē ir paredzētas prezentācijas par tokenizāciju, ICO un tirdzniecību.

Galvenajā zālē konferences runātāji lielākoties pievērsīses sekojošām tēmām: blokķēdes tehnoloģijas attīstība, tās drošība un starpnozaru pielietojums. Būs apspriesta arī saikne starp kriptovalūtu un tradicionālajiem finanšu līdzekļiem, kā arī tiks runāts par prognozēm attiecībā uz kriptovalūtas tirgu Ukrainā un citās valstīs.

Tehnoloģiju zālē paredzētajā konferences sekcijā runātāji pievērsīsies tādām tēmām kā tokenu tirdzniecība un reālas tokenu pielietojuma iespējas. Tāpat konferences runātāji skaidros, kā tirgot tokenus kriptovalūtas tirgū un kāda būs decentralizēto tehnoloģiju attīstība.

Starp konferences runātājiem būs vadošie kriptovalūtas eksperti no Ukrainas un citām valstīm, finanšu analītiķi, uzņēmēji, investori, advokāti, valsts amatpersonas, jaunie uzņēmēji, tirdzniecības pārstāvji un mārketinga speciālisti.

Izstādes zona

Pasākums būs veltīts ne tikai uzņēmējiem un investoriem, bet ikvienam, kuru interesē blokķēdes tehnoloģijas attīstība. Izstādes zonā tirgus nozares pārstāvji iepazīstinās konferences apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem kriptovalūtas jomā: būs iespēja vairāk uzzināt par kriptovalūtas ieguves lietojumprogrammām un iekārtām, finanšu, juridiskajiem, tehniskajiem un konsultāciju pakalpojumiem dažādām nozarēm.

Konferences vieta

Pasākums notiks Parkovy biznesa centrā, kas atrodas pretī Marinskija parkam pie Dņepras krastmalas. Adrese: 16a Parkova ceļš, Kijeva, 04070, Ukraina.

Uzziniet vairāk par pasākumu Blockchain & Bitcoin konference Kijeva mājaslapā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top