Pasākumi

Virtuālā konference TCE2020 būs bezmaksas pasākums, pateicoties “Deal Room Events” atbalstam

Virtuālā konference TCE2020 būs bezmaksas pasākums, pateicoties “Deal Room Events” atbalstam

Eiropas Tehnoloģiju konferencē piedalīsies tehnoloģiju nozares pārstāvji un šo pasākumu būs iespējams noskatīties bez maksas.

Virtuālā Teholoģiju konference notiks  9. jūnijā, un tajā būs vairākas paneļdiskusijas, kuru mērķis ir risināt daudzus aktuālus jautājumus, kuri ir būtiski dažādu nozaru uzņēmējiem.

Vairāku tehnoloģiju nozaru vadītāji tiksies tiešsaistē, lai pārrunātu šos jautājumus un sniegtu padomus. Jums būs iespēja noskatīties šo pasākumu bez maksas! Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc noteikti reģistrējieties savlaicīgi, izmantojot šo saiti!

Tas nebūtu iespējams bez “Deal Room Events” atbalsta, kas piedāvā šo lielisko pieredzi ieinteresētajiem konferences dalībniekiem.

“Pasākumā piedalīsies tehnoloģijas nozares eksperti no visas pasaules. Tajā jūs varēsiet uzzināt vairāk par izglītību un tehnoloģiju, finanšu tehnoloģiju, blokķēdes tehnoloģiju, mākslīgo intelektu, modi un tehnoloģiju, mobilitāti, vidi, mārketingu, reklāmu, ārpakalpojumiem un daudz ko citu. Mēs priecājamies, ka mums būs iespēja vēlreiz sadarboties ar “Deal Room Events” un sniegt nepārspējamu pieredzi visiem pasākuma dalībniekiem, kuriem būs iespēja iepazīt citu nozaru pārstāvjus un piedalīties  interesantās diskusijās ”, sacīja aģentūras “Business Hipther” līdzdibinātājs Zoltans Tundiks.

Lai varētu piedalīties šajā konferencē, noteikti reģistrējieties šeit (jums nebūs jādodās uz konferenci, jūs to varēsiet vērot, atrodoties mājās vai birojā).

Lai iegūtu sīkāku informāciju par konferenci, apmeklējiet konferences mājaslapu www.virtualedition.techconference.eu.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par uzstāšanos konferencē / konferences apmeklēšanu / konferences sponsorēšanu, sūtiet e-pastu Andrada Bota (aģentūras “Hipther” B2B pārdošanas izpilddirektorei)

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top