Tehnoloģijas

Horvātijas lielākā veikalu ķēde Konzum tagad pieņem kriptovalūtu

btc-konzum

Uzņēmums pirmdien oficiāli paziņoja, ka tagad pieņem deviņas kriptovalūtas apmaksai savā tiešsaistes veikalā, ļaujot klientiem izmantot kriptovalūtu, lai iegādātos pārtikas preces, higiēnas preces un mājsaimniecības piederumus.

Paziņojumā teikts, ka maksājumos tiek pieņemti bitkoins, Etherem (ETH), Bitcoin Cash (BCH), EOS (EOS), Dai (DAI), Ripple (XRP), Stellar (XLM), kā arī tādi stabilie koini kā Tether (USDT) un USD koini (USDC).

Lai nodrošinātu maksājumu iespēju ar kriptovalūtu, “Konzum” sadarbojas ar kriptovalūtu maksājumu pakalpojumu sniedzēju “Electrocoin”, kas piedāvā savu apmaksas sistēmu “PayCek”. Ņemot vērā lielo kriptovalūtu cenu svārstīgumu, “PayCek” sistēma garantē pircējiem fiksētu valūtas kursu, veicot darījumu.

Lai gan “Konzum” pašlaik pieņem maksājumus ar kriptovalūtu tikai tiešsaistē, tuvākajā laikā uzņēmums plāno paplašināt maksājumu iespējas visā savā veikalu ķēdē. Mazumtirgotājam Horvātijā ir vairāk nekā 700 veikalu, kuros strādā vairāk nekā 10 000 darbinieku.

Pēc “Konzum” valdes locekļa Uroša Kaliniča teiktā, jaunās maksājumu sistēmas ieviešana liecina par uzņēmuma apņemšanos sekot līdzi jaunākajām tendencēm un inovācijām mazumtirdzniecības sektorā.

“Konzum” ir lielākā mazumtirdzniecības veikalu ķēde Horvātijā, kas savā gandrīz 65 gadus ilgajā vēsturē ir nepārtraukts līderis vietējā tirgū tehnoloģisko sasniegumu ziņā. Mēs lepojamies, ka esam līderi jaunā jomā, kas strauji attīstās un kurai būs nākotne,” norādīja U. Kaliničs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top