Mainings

Kopš novembra sākuma maininga iekārtu cenas turpina samazināties

Kopš novembra sākuma maininga iekārtu cenas turpina samazināties

Salīdzinājumā ar pagājušā gada maksimālo cenu, bitkoina maininga iekārtas tagad tiek tirgotas ar ievērojamām atlaidēm.

Saskaņā ar tirgus izpēti, bitkoina maineriem, kuru jauda ir mazāka par 38 J/Th, pašlaik vidējā globālā cena par 1 Th ir USD 20,01, kas ir par 3% mazāk nekā novembra sākumā. Šajā kategorijā ietilpst Antminer S19, S19j un S19 Pro no Bitmain, Whatsminer sērijas M30s, M30s+ un M30s++ no MicroBTC.

Maininga iekārtām ar efektivitātes indeksu no 38 J/Th līdz 68 J/Th cena par 1 Th ir 13,06 USD, tas ir, par 5,8% mazāka nekā šī mēneša sākumā. Šajā kategorijā ietilpst Antminer S17 un T17, kā arī Whatsminer M20, M21 un M32 sērijām no MicroBTC.

Salīdzinot ar bitkoina maininga iekārtu cenām pagājušā gada beigās, to cenas samazinājums kopumā ir aptuveni 80%. Tendence sākās šī gada janvārī un paliek nemainīga līdz šim brīdim, kas ir novedusi pie tādu iekārtu cenu līmeņa atgriešanās, kāds pēdējo reizi tika novērots COVID-19 pandēmijas sākumā gadā. 2020. gads.

Vienlaikus notiek aktīvi darījumi par ieguves tehnikas pārdošanu un iegādi un to iekļaušanu ekspluatācijā no jauniem īpašniekiem – par to liecina fakts, ka bitkoina hash kurss turpina atrasties tuvu vēsturiski augstākajām vērtībām. Pēdējo 12 mēnešu laikā tas ir pieaudzis par 70%, un jauda ir pievienota aptuveni par 100 Eh.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top