Mainings

Koronavīrusa dēļ sadārdzinās Canaan maininga ierīces

Koronavīrusa dēļ sadārdzinās Canaan maininga ierīces

Avots: Twitter

Maininga iekārtu cena pieaugs februārī-martā, jo karantīna Ķīnā koronavīrusa uzliesmojuma dēļ uz nenoteiktu laiku ir radījusi traucējumus ražotāju darbībai. Tādu viedokli paudis Canaan pārdošanas direktors Čeņs Fens.

Visi vadošie “asiku” ražotāji, tostarp Bitmain, Canaan, Innosilicon un MicroBT, ir informējuši klientus, ka iekārtu ražošanas un piegādes termiņi tiks pārcelti.

Canaan pārstāvis uzskata, ka vairums kompāniju atliks darbības atjaunošanu pēc 10.-15. februārim. Turklāt nav skaidrs, kad būs pieejama lēta loģistika. Jaunās iekārtas deficīta rezultātā tās cena pieaugs – ņemot vērā augsto pieprasījumu.

Koronavīruss ir ietekmēs arī maininga industriju. Pēc maininga pūla BTC dibinātāja Czjana Čžuera sacītā – Ķīnas Jaunā gada svinēšanas laikā fermās bija palikusi daļa dežurējošā personāla, bet tagad karantīnas dēļ rodas grūtības ar darbinieku štatu saraksta atjaunošanu.

Atzīmēsim, ka trīs lielie Ķīnas maininga iekārtu ražotāji ir brīdinājuši savus klientus par iespējamu piegādes kavējumu vismaz uz nedēļu valstī izplatījušās koronavīrusa epidēmijas dēļ.

Turklāt apmēram 70% kriptovalūtu maininga Ķīnā veido reģioni, kuru iedzīvotāju lielākā daļa tagad izvēlas neiziet no mājām – ņemot vērā koronavīrusa epidēmiju.

Savukārt kriptovalūtu birža Binance  ziedos 10 milj. juaņu (1,44 milj. $) kā palīdzību Ķīnas iedzīvotājiem vīrusa uzliesmojuma fonā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top