Visas ziņas

Koronavīrusa dēļ samazina WhatsApp funkcionalitāti

Koronavīrusa dēļ samazina WhatsApp funkcionalitāti

Tas ir pagaidu pasākums

Kā kļuvis zināms – WhatsApp izstrādātāji īslaicīgi samazinājuši tā funkcionalitāti. WhatsApp statusā tagad nav iespējams izvietot par 15 sekundēm garākus videoklipus.

Šobrīd ierobežojums jau ir ieviests vairākās valstīs, un sagaidāms, ka tas attieksies arī uz citiem reģioniem. Avoti ziņo, ka izstrādātāji bija spiesti veikt šos pasākumus, lai samazinātu serveru slodzi. Tas ir pagaidu risinājums – nākotnē izstrādātāji sola atjaunot pilnu mesendžera funkcionalitāti.

WhatsApp izmanto vairāk nekā divi miljardi cilvēku. Izstrādātāji ir apstiprinājuši, ka tagad WhatsApp slodze katru dienu ir aptuveni tāda pati kā Jaungada svētkos. Lietotāji atzīmē, ka servisa darbība reizēm ir palēnināta.

Mesendžera izveidotāji pieņēma šo lēmumu, lai izvairītos no jebkādām problēmām saistībā ar ziņojumu nosūtīšanu un komunikāciju WhatsApp padarītu maksimāli ātru. Iepriekš WhatsApp statusā varēja izvietot līdz 30 sekundēm garus videoklipus.

Par koronavīrusa upuriem kļuvuši jau 35 tūkstoši cilvēki, bet inficēto skaits visā pasaulē pārsniedzis 740 tūkstošus cilvēku.

Avots: Gizchina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top