Visas ziņas

Kraken kļuvusi par pirmo kripto biržu ASV, kas ieguvusi bankas statusu

Birža Kreken registrēta ASV

Kriptovalūtu birža Kraken – pirmā ASV saņēmusi īpašas nozīmes depozitāras iestādes (SPDI) statusu, kas tai piešķir tradicionālā finanšu institūta funkcijas. Attiecīgo Kalifornijas kompānijas pieteikumu akceptēja Vaiomingas Banku padome.

Šī struktūra tika speciāli izstrādāta kriptovalūtu kompānijām un ļaus Kraken atteikties no trešo pušu piegādātājiem, patstāvīgi izpildot konkrētas banku funkcijas. Tostarp depozītu pieņemšanu, kastodiālos pakalpojumus un digitālo aktīvu uzticamu pārvaldību.

Panākot lielāku regulatīvo noteiktību, Kraken iegūst tiešu piekļuvi federālajai maksājumu infrastruktūrai un plāno izveidot pilnvērtīgu tiltu starp tradicionālo finanšu sistēmu un kriptovalūtām. Tas ietvers pašu debetkartes ar digitālo aktīvu atbalstu, kā arī procentu un pensiju kontus.

Lai realizētu jaunās iespējas, Kraken atver jaunu struktūrvienību ar galveno mītni Šajenā, Vaiomingā, kas iepriekš nodēvēta par Kraken Financial. Turpmākajos plānos ir Kraken Financial iziešana globālā tirgū.

Iepriekš šogad par nodomu saņemt atļauju darbības veikšanai kā īpašas nozīmes depozitārai iestādei paziņoja kripto banka Avanti, kas izveidota, piedaloties kompānijai Blockstream.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top