Visas ziņas

Kraudsale BitTorrent noslēdzies

Pirmdien, 28. janvārī, ICO norises platformā Binance Launchpad notika daudzu investoru ar nepacietību gaidītais kraudsale BitTorrent. Ar pastiprinātu ažiotāžu un tehniskām problēmām saistītā kampaņa noslēdzās mazāk nekā 18 minūtēs, un pēc tās rezultātiem tika realizēti 59,4 mljrd. tokenu BTT (apmēram 7,2 milj. $).
Kraudsale BTT sākās plkst. 15.00 UTC un noritēja divās paralēlās sesijās: vienā no tām dalībnieki varēja iegādāties tokenus par kriptovalūtu TRON (TRX), otrā – par tokeniem BNB.

“Abas sesijas ir pabeigtas. Viss aizņēma apmēram 18 minūtes sistēmas problēmu dēļ. Bez tām šis laiks būtu 18 sekundes. Pieprasījums izrādījās astronomisks”, – Twitter uzrakstījis Binance izpilddirektors (CEO) Čanpens Čžao.

Kā tiek precizēts kompānijas vietnē – BNB sesijā 13 minūtēs un 25 sekundēs tika pārdoti 23,76 mljrd. tokenu BTT, TRON sesija ilga 14 minūtes un 41 sekundi, un pēc tās rezultātiem tika realizēti 35,64, mljrd. BTT. Kampaņas gaitā viens tokens BTT tika pārdots par 0.00001824 BNB vai 0.00447261 TRX.
Saskaņā ar Binance informāciju – kopumā kraudsale varēja piedalīties mazāk nekā tūkstotis investoru – 622 dalībnieki TRON sesijā un 340 BNB sesijā.
Zem Čžao paziņojuma parādījās ļoti daudz komentāru, kuros sadusmotie lietotāji raksta, ka nevarēja piedalīties kraudsale acīmredzamu tehnisku problēmu dēļ – platforma vienkārši netika galā ar lietotāju pieplūdumu.

Tā vieni lietotāji ziņoja, ka viņiem nebija attēlota pirkuma poga…
… citi rakstīja, ka redz paziņojumu par kļūdu ķīniešu valodā.

Tomēr dažiem izdevās tikt līdz pirkuma veikšanas lapai, bet tur vispirms viņus sagaidīja paziņojums par to, ka pieteikums gaida rindā, bet pēc tam paziņojums, ka kampaņa ir noslēgusies.
Kā paskaidroja Čanpens Čžao – tie, kam laimējās iegādāties tokenus, – izmantoja maksimāli pieejamo izvietojumu 20 000 $ apmērā. Viņš arī precizēja, ka pieteikumu kārtība tika ievērota un nākotnē būs nepieciešams noteikt zemākus limitus, tomēr viņš nesaskata nepieciešamību atmaksāt līdzekļus investoriem un rīkot atkārtotu kampaņu – kā tas viņam tika piedāvāts.
Tikmēr projekta TRON dibinātājs Džastins Sans uzrakstīja, ka vēlētos izpētīt tokenu BTT airdrop iespēju tiem, kas tehnisku problēmu dēļ nevarēja piedalīties kraudsale. Un spriežot pēc tā, ka Čanpens šo ierakstu ir retvītojis, – tāda iespēja pastāv.

Atzīmēsim arī to, ka vēl viena vilšanās investoriem, kuri iepriekš aktīvi uzpirka TRX un BNB, bet nevarēja piedalīties kraudsale, – bija straujais abu aktīvu cenas samazinājums uzreiz pēc kampaņas beigām.
Kā iepriekš rakstījām – tokens BTT izveidots kā projekta Atlas turpinājums uz standarta TRC-10 bāzes, bet tas ir arī pilnībā saderīgs ERC-20. Kopējā emisija būs 990 mljrd. BTT. Pats tokens tiks izmantots lietotāju atalgošanai par failu izdali torrent trekeros BitTorrent u µTorrent.
Bittorent Binance

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top