Tehnoloģijas

Kravas automašīnu vadītāju drošībai Garmin piedāvā jauno dēzlCam™ LGV710

Kravas automašīnu vadītāju drošībai Garmin piedāvā jauno dēzlCam™ LGV710

Garmin šodien paziņojis par jauno dēzlCam™ LGV710, kas apvieno sevī augstas izšķirtspējas kameru un savā kategorijā labāko 7 collu ekrāna dēzl™ satelītnavigāciju. dēzlCam LGV710 kravas automašīnu satelītnavigācija ar iebūvētu videoreģistratoru kalpo kā uzticams un pārbaudīts aculiecinieks visam, kas notiek uz ceļa, sniedzot tālo pārvadājumu autovadītājiem drošību.

Īpaši tālo pārvadājumu autovadītājiem paredzēts, šis daudzfunkciju risinājums ietver sevī 1080p videoreģistratoru ar 140 grādu plašu redzamības lauku, kas nepārtraukti ieraksta braucienu un automātiski saglabā ikviena negadījuma video. Tas ir nenovērtējams sabiedrotais profesionāliem kravas automašīnu vadītājiem, kuri vēlas aizsargāt savu vadītāja reputāciju, vajadzības gadījumā kalpojot par “aculiecinieku” un patiesības avotu. Lietotāji var viegli skatīt un kopīgot svarīgus video ierakstus no viedtālruņa. Katrs videoklips tiek automātiski saglabāts drošajā tiešsaistes krātuvē, lai to būtu ērti skatīt un kopīgot, izmantojot lietotni dēzl.

Pateicoties iebūvētajai augstas izšķirtspējas kamerai, dēzlCam LGV710 nodrošina brīdinājumus, kas palīdz vadītājam, piemēram, ziņojot par iespējamo sadursmi ar priekšā esošiem objektiem vai automašīnām, vai arī novirzīšanos no braukšanas joslas. Tas palīdz autovadītājam saglabāt modrību un veicināt drošāku braukšanu.

Pamatojoties uz jaunākās dēzl LGV sērijas bagātīgo funkcionalitāti, jaunā dēzlCam LGV710 piedāvā autovadītājiem arī:

  • augstas izšķirtspējas 7 collu displeju skaidram skatam un ērti lietojamai pieredzei;
  • pielāgojamus maršruts, pamatojoties uz kravas automašīnas izmēru un svaru;
  • ceļu brīdinājumus par gaidāmiem apdraudējumiem, tostarp stāvām nogāzēm, asiem līkumiem utt.;
  • Birdseye satelītattēlu galeriju, kas rāda augstas izšķirtspējas skatus no augšas, ierodoties galamērķī;
  • kravas automašīnu un piekabju pakalpojumu katalogu papildu ērtībām uz ceļa;
  • Truck Parking Europe datus, kas palīdz atrast kravas automašīnu stāvvietas maršrutā, un reāllaika stāvvietu pieejamību, ko var skatīt, savienojot ierīci pārī ar lietotni dēzl;
  • jauno vides zonu maršrutējumu, kas sniedz norādījumus un brīdinājumus par maršrutā esošajām vides zonām;
  • nevainojamu integrāciju ar Garmin dēzl austiņām, Instinct® 2dēzl Edition viedpulksteni un BC™ 50 bezvadu rezerves kameru (katra nopērkama atsevišķi), lai palīdzētu uzlabot dzīvi uz ceļa.

Tagad pieejamās dēzlCam LGV710 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 599,99 eiro. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mājaslapu.

Kravas automašīnu vadītāju drošībai Garmin piedāvā jauno dēzlCam™ LGV710

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārtelpās, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top