Visas ziņas

Kreigs Raits ir veicis bitkoinu dokumentācijas autortiesību reģistrāciju

Kreigs Raits ir veicis bitkoinu dokumentācijas autortiesību reģistrācijuKreigs Raits (Craig Wright) ir veicis bitkoinu dokumentācijas autortiesību reģistrāciju, kuras autors ir Satoši Nakamoto.

Kā liecina dokumenti, ASV Autortiesību birojā Raits ir reģistrējis bitkoinu dokumentāciju, kā arī lielāko daļu oriģinālkodu, kas tika izmantoti bitkoina radīšanai.

Austrālijas uzņēmējs jau sen apgalvo, ka ir izveidojis kriptovalūtas projekta plānu ar pseidonīmu.

  1. maija ziņu izlaidumā norādīts, ka ASV amatpersonas ir saņēmušas apstiprinājumu, ka Raits patiešām ir Satoši Nakamoto, bet daži komentētāji šīs ziņas uztvēra ar zināmu skepsi.

Bezpeļņas organizācijas Coin Center izpilddirektors Džerijs Brito tviterī ziņoja:

“Lai veiktu autortiesību reģistrāciju, ir nepieciešams iesniegt tikai attiecīgās veidlapas. Autortiesību birojs nepēta iesnieguma pamatotību; tiek veikta tikai reģistrācija. Diemžēl nav oficiāla veida, kā apstrīdēt reģistrāciju. Ja ir konkurējoši pieteikumi, Birojs arī tos visus vienkārši reģistrēs.”

Ir zināms, ka Kreiga Raita vārds pēdējā laikā ir saistīts ar dažādām kontroversijām, vienas no tādām ir saistītas ar lielākajām kriptovalūtas tirdzniecības platformām, kuras nesen ir sākušas boikotēt bitcoin cash forku bitcoin sv (BSV).

Seriāla Satoshi Nakamoto turpinajums sekos 🙂

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top