Mainings

Krievijā plāno uzbūvēt zemeņu maininga fermu

Primorskas novadā tuvākajā nākotnē plāno uzbūvēt zemeņu maininga fermu. Šajā uzņēmumā speciālās siltumnīcās cauru gadu tiks audzētas zemenes, un šīs siltumnīcas tiks apsildītas ar maininga iekārtu enerģiju. Viss komplekss savukārt barosies no pašu saules elektrostacijas. Oļegs Koteļnikovs, jaunuzņēmuma pārstāvis, atklāja dažas detaļas:

“Tas ir viens no pasaulē pirmajiem kompleksiem, kas spēj ģenerēt kriptovalūtu visefektīvākajā veidā. Mūsu projektā CoinBerry mēs apvienojām trīs patstāvīgus procesus – zemeņu audzēšanu siltumnīcās, siltumnīcas apsildi no kriptofermas darbības un visas ekosistēmas elektropadevi no saules elektrostacijas. Šādi risinājumi ļauj minimizēt izmaksas un riskus”.

Koteļnikovs ir pārliecināts, ka tādu darbības veidu kombinācija, kā mainings un zemeņu audzēšana, ir progresīvs, ekoloģisks un ienesīgs virziens.

“Piedāvātā ogu ražošanas tehnoloģija ir revolucionārs saistītu tehnoloģiju izmantošanas iemiesojums, kas pasaulē kopā vēl nav izmantotas – atjaunojama enerģētika, kriptovalūtas mainings un ekoloģiska zemeņu audzēšana. Tas viss ļaus nodrošināt reģionālo tirgu ar zemenēm par pieejamu cenu. Projektam kā racionālas un evolucionējošas pieejas biznesa procesam piemēram pasaulē nav analogu”.

Šobrīd projekta komanda gatavojas ICO startam. Ekofermu plāno uzbūvēt Piejūras Spaskas rajonā, kur gatavojas iegūt zemi valsts programmas “Tālo Austrumu hektārs” ietvaros.

“CoinBerry tokens tiks palaists pasaules vadošajās biržās: nodrošinājums ar zemenēm, 1 mW pašu elektroenerģijas un 100 Gh/s kriptofermas padara CoinBerry tokena vērtību drošu, stabilu un noturīgu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top