Tehnoloģijas

Krievijas tanka T-90 iznīcināšana ar ļoti lētu dronu (Video)

Krievijas tanka T-90 iznīcināšana ar ļoti lētu dronu (Video)

Bezpilota lidaparāts trāpīja vienā no tanka visneaizsargātākajām vietām, kas atrodas aiz torņa, pēc kā uzliesmoja degvielas nodalījums.

Ukrainas Nacionālās gvardes 11. brigādes karavīri kaujas laukā Hersonas apgabalā iznīcināja Krievijas kaujas pamattanku T-90. To izstrādāja 1980. gadu beigās un 1990. gadu sākumā kā tanka T-72B modernizāciju ar apzīmējumu T-72BU, bet 1992. gadā to krievi pieņēma apbruņojumā ar apzīmējumu T-90. Laika posmā no 2001. līdz 2010. gadam tanks kļuva par pasaulē pārdotāko.

Ienaidnieka tehnika tika iznīcināta ar FPV dronu. Uzņemtajos kadros redzams, ka drons trāpa vienā no visneaizsargātākajām T-90 vietām – zonā aiz torņa. Pēc tam degvielas nodalījums aizdegas un munīcija detonē. Rezultātā tanks nodega pilnībā.

Videoierakstā redzami arī smilšu maisi ar smiltīm, kas novietoti uz tanka. Acīmredzot tas ir vēl viens krievu Kuļibinu “izgudrojums”, ar kura palīdzību viņi cenšas aizsargāt savus tankus kaujas laukā. Iepriekš uz krievu tankiem tika pamanīts aizdomīgs vairogs, kas paredzēts prettanku raķešu sistēmu Javelin apkarošanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top