Tehnoloģijas

Viedoklis: Kripto sfēra atgādina pirmo mobilo tālruņu ēru

Kripto nozare

Foto: Unsplash

Kriptovalūtu industrija vēl attīstās, un arī bitkoina tīkls tika aktivizēts tikai 2009. gadā. Tā ir jauna globāla koncepcija, kura nevar uzreiz kļūt ideāla, – aģentūrai Bloomberg paziņoja Emili Čoi, kas pārstāv biržas Coinbase top menedžmentu.

Viņa salīdzināja kripto sfēru ar pirmo mobilo tālruņu ēru, kas sākumā arī nebija ērti lietojami. Pasaulē gandrīz nebija infrastruktūras, kas ļautu komunicēt vienam ar otru no jebkuras vietas.

Pirmo mobilo tālruņu interfeisi bija ļoti neērti – apmēram tādā attīstības līmenī pašreiz atrodas arī kriptovalūtu tirgus.

Emili Čoi: Mēs atrodamies tādā kripto sfēras attīstības fāzē, tāpēc tā jāpadara ērta un pieejama. Mums ir nepieciešama lielāka normatīvā noteiktība, lai cilvēki varētu kļūt par tās dalībniekiem .

Par blokķēdes industrijas modernizācijas nepieciešamību iepriekš paziņoja arī biržas Bitstamp ģenerāldirektors Džulians Sojers. Intervijā portālam DeCrypt viņš atzīmēja, ka digitālo valūtu tirgus ir sasniedzis kvalitatīvi jaunu stadiju. Mēs kļūstam par lieciniekiem masveida institucionālai bitkoina pieņemšanai un pakāpeniskai kripto regulējuma ieviešanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top