BitCoin

Kripto deficīts: 2050. gadā uz katru Zemes iedzīvotāju būs mazāk nekā 0,0022 BTC

 

2050. gadā uz katru Zemes iedzīvotāju būs mazāk nekā 0,0022 BTC

Domājat, ka jums ir maz bitkoinu? Nākotnē pat tādam daudzumam kriptovalūtas būs milzīga vērtība. Vienlīdzīgi sadalot monētas 7,5 miljardiem cilvēku uz Zemes – katram cilvēkam sanāks tikai 0,0023 BTC. Pēc pašreizējā kursa šis kriptovalūtas daudzums tiek novērtēts tikai 15 dolāru apmērā.

Pateicoties aizvien pieaugošajam hashrate un fiksētai emisijai, pēdējais bitkoins tiks iegūts apmēram 2140. gadā. Tieši tad monētu daudzums sasniegs savu maksimumu 21 miljona apmērā. Un tas viss – neņemot vērā pazaudētos bitkoinus.

Savienoto Valstu Federālais Tautas skaitīšana birojs secinājis, ka līdz 2050. gadam Zemes iedzīvotāju skaits pieaugs līdz 9,5 miljardiem cilvēku. Ja šī prognoze patiešām izrādīsies patiesa – tad 2050. gadā katram cilvēkam sanāks mazāk nekā 0,0022 BTC.

Google produktu menedžerim Stīvam Lī ir vēl interesantāka statistika.

Ja jūs nopirksiet 0,28 BTC un paturēsiet, tad varat būs pārliecināts, ka tikai 1 procents cilvēku pasaulē varēs iegādāties vairāk kriptovalūtas nekā jūs. Šodien investētie 1830 dolāri dos jums tiesības piederēt vienam procentam bagātāko kripto entuziastu nākotnē.

Šī statistika aizdomīgi precīzi sakrīt ar “ceļotāja laikā” pareģojumu. Atgādinām – iepriekš kāds Luka Magnotta Reddit paziņoja, ka ir ieradies no nākotnes, kur bitkoins ir pasaules galvenā valūta. Visi, kam ir 0,1 BTC – ir ļoti bagāti, pietiek ar 0,01 BTC, lai visu mūžu nevajadzētu strādāt, bet parasta cilvēka naudas ietaupījumu vidējais apmērs nepārsniedz 0,001 BTC.

“Ceļotāja laikā” posts, visticamāk, ir tikai fantāzija. Tomēr pēc vienkāršiem aprēķiniem kļūst skaidrs, ka nākotnē vairumam cilvēku tiks ne vairāk kā 0,01 BTC. Tātad – tagad ir īstais laiks iegādāties kriptovalūtas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top