Visas ziņas

Kripto entuziasts pašrocīgi izveidojis kriptomātu (Video)

Kripto entuziasts no Portugāles ar segvārdu 21isenough uzmeistarojis savu kriptomātu fiat maiņai pret kripto caur Lightning Network. Interesanti – cik ilgs laiks paies, līdz tādi aparāti būs uz katra stūra?
Protams, viņa garabērns nav īpaši līdzīgs kriptomātam, bet tas tikai pagaidām. Šī kartona kaste ir īstā bankomāta prototips, kas ļaus mainīt fiat atlikumu pret bitkoiniem. Precīzāk – pret satoši. Maiņa notiek dažās sekundēs. Atgādinām – satoši ir bitkoina mazākā frakcija vai 0.00000001 BTC.

Ierīci var ieprogrammēt sešu tipu valūtu atpazīšanai. Lietotājs ieliek monētas “monētu pieņēmējā” un nospiež pogu uz paneļa, pēc tam tiek iniciēts maiņas process. Tālāk viedtālrunī jāģenerē QR kods un tas jāparāda bankomāta kamerai. Tā tiks ģenerēts konts Lightning tīklā, bet nauda tiks konvertēta bitkoinos lietotāja makā.

Izstrādātājs Twitter tīklā dalījās ar videoklipu par savu izgudrojumu.

Ideja ir tik vienkārša un ģeniāla, ka anonīmais bitkoinu entuziasts konferencē Baltic Honeybadger Rīgā ir izraisījis pat mini sensāciju. Turklāt mediji tikai tagad sākuši vēstīt par viņa izgudrojumu.
Cilvēki vara iegādāties ļoti nelielas šīs BTC monētas daļas. Šis bankomāts ļaus pirkt bitkoinus burtiski par 2 centu monētām. Tas ir apmēram 200 satoši, kurus jūs saņemsiet savā Lightning makā. Lightning Network – izcila tehnoloģija.
Galvenā būtība ir ierīces neticamā vienkāršība – galu galā teorētiski jebkurš cilvēks var samontēt tādu pašu aparātu. Konferencē mini bitkoinmāts izraisīja nopietnu interesi. Radītājs pēc tam pat aizdomājās par nelielas LightningATM partijas ražošanu pārdošanai.

Produktam var būt milzīgs tirgus, tai skaitā stūru veikaliņi, kafejnīcas – jebkurā veikalā var uzstādīt tādus “aparātus atlikuma pieņemšanai”. Veikalu īpašnieki tos var iztukšot kaut vai katru dienu vai pat stundu, jo viņiem vienalga vajadzēs izdot atlikumu nākamajiem klientiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top