Tehnoloģijas

Kriptovalūtu hedžfondu peļņa palielinājusies gandrīz par 25%

Augusts bijis veiksmīgs tiem hedžfondiem, kas orientējas uz kriptovalūtu tirgu. Saskaņā ar Eurekahedge datiem – tādu finanšu struktūru peļņa palielinājusies par apmēram 25%.

Turklāt ienesīguma ziņā kriptovalūdu hedžfondi apsteiguši savus konkurentus, kuri izvēlējušies turēties tradicionālo aktīvu tirgū.

Šobrīd ļoti maza lielo hedžfondu daļa testē bitkoina un citu kriptovalūtu potenciālu. Vairums tādu finanšu struktūru arvien vēl ir koncentrētas uz izejvielu precēm, obligācijām un citiem tradicionālajiem instrumentiem.

Vēl pirms diviem gadiem gandrīz neviens no lielajiem hedžfondiem neinteresējās par digitālajām valūtām. Tie baidījās, ka ieguldījumi inovatīvos un volatilos instrumentos var radīt zaudējumus investoriem.

Taču jau šogad situācija ir krasi mainījusies. Tagad fondi ne tikai analizē kripto tirgus potenciālu, bet arī sāk ieguldīt uz bitkoinu un citām digitālajām valūtām orientētos produktos.
Šīs nedēļas sākumā kompānija CoinShares publicēja ziņojumu, kurā uzskaitījusi institucionālajiem investoriem vispievilcīgākās kriptovalūtas. Pirmajā vietā ierindojas Solana (SOL), kas nedēļas laikā sadārdzinājusies par vairāk nekā 36%.

 

Kripto investoru ienākumi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top