Visas ziņas

Kripto konferences pasaulē joprojām pulcē pilnas zāles

Kripto konferences pasaulē joprojām pulcē pilnas zāles

Kompānijas parasti samazina mārketinga budžetu. Kad kase kļūst tukšāka, bet priekšā vēl daudz darbu – gudri vadītāji vienmēr pārdala finanšu plūsmas no reklāmas tieši uz efektīvu darbu. PR un dažādu pasākumu rīkošana aizvirzās otrajā plānā. Tomēr pat neraugoties uz masveida atlaišanu visa 2018. gada laikā, kripto konferenču sfēra, šķiet, jūtas visai labi.

Pēc kripto pētniecības firmas TradeBlock teiktā – kripto evaņģēlisti nevar rimties pat brutālā lāču tirgus fonā. Izņemot decembri, kad gada beigas bija visaktīvākās ar kriptotelpu saistīto pasākumu daudzuma ziņā. Tikai novembrī un decembrī notika attiecīgi 53 un 52 pasākumi. Pirms tam tik pat daudz tika fiksēts ja nu vienīgi 2018. gada maijā.

Vasarā ažiotāža nedaudz kritās, bet septembrī viss atgriezās savās vietās: rudens pirmajā mēnesī bija 39 konferences. Starp tām – Pasaules blockchain forums Londonā un Dezentral Berlīnē.

Oktobris un novembris bija ļoti piesātināti ar konferencēm par kriptovalūtu regulēšanas tēmu. Ilgi gaidītajā Blockchain Summit Maltā piedalījās aptuveni 8,5 tūkstoši delegātu. Starptautiskajā forumā Blockchain Life 2018, Pēterburgā – 4000 dalībnieki. Lisabonā noritēja pasaulē lielākā tehniskā konference – Web Summit, kas pulcēja 70 tūkstošu cilvēku lielu auditoriju.

Tādu konferenču stabilā popularitāte ir ļoti pozitīvs signāls nozarei. Varbūt sabiedrība arī zaudē interesi par blokķēdes teholoģijām un kriptovalūtām, bet tirgū tostarp tiecas iziet arvien vairāk investoru. Standarta biļete uz populārajiem Consensus vai Web Summit mēroga pasākumiem maksā apmēram 2000 dolāru.

Latvijas pasākumu organizatori par tādu apmeklētāju daudzumu varētu tikai sapņot, bet tik un tā mēs spējam sapulcēt cilvēkus uz konferencēm un mītapiem.  Paldies par to CryptocashKapitāls networksZigurds UldriķisTechChillRIGA COMMHodl Hodl.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top