Bitcore

Kā savas monētas uzglabā kripto miljonāri?

 

Portāls Diar publicējis interesantu statistiku par bitkoina makiem un to īpašniekiem

Portāls Diar publicējis interesantu statistiku par bitkoina makiem un to īpašniekiem. Eksperti noskaidrojuši, ka liela daļa monētu tiek uzglabātas ierobežotā adrešu lokā. Daži no šiem makiem nav izmantoti jau daudzus gadus.

Kur tiek uzglabāts visvairāk bitkoinu

Aptuveni 55 procenti visu monētu atrodas adresēs, kur ir 200 bitkoinu. Pēc pašreizējā kursa viena tāda maka kopējā vērtība pārsniedz 1,26 miljonus dolāru.

Jāatzīmē, ka trešdaļa šo adrešu nekad nav tikušas izmantotas transakcijām. Šeit ir divi varianti – vai nu to īpašnieki uz visiem laikiem ir zaudējuši piekļuvi pie tiem, vai arī tic kriptovalūtai tik stipri, ka ir gatavi tās turēt vēl desmit gadus.

Turklāt 87 procenti visu bitkoinu tiek uzglabāti adresēs ar bilanci nedaudz vairāk par 10 monētām. Šo adrešu daļa bitkoinu maku kopējā daudzumā nepārsniedz 0,7 procentus. Simts bitkoinu īpašnieku ir vēl mazāk – tikai 0,1 procents no kopējā daudzuma.

Investori gandrīz nekad neuzglabā visas monētas vienā adresē. Viņi ievēro galveno principu izdzīvošanai kripto tirgū – diversifikāciju. Ļoti liels skaits bitkoinu bieži vien tiek uzglabāts biržu karstajos makos.

Savā rakstā Diar sniedz arī statistiku par monētu izmantošanu dažādās adresēs:

  • 13 procenti ļoti bieži tiek izmantoti transakcijām;
  • 12 procenti tiek uzglabāti biržu makos;
  • 25 procenti ir ilgtermiņa investīcijas;
  • 17 procenti tiek izmantoti īstermiņa tirdzniecības darījumiem;
  • 30 procenti ir zaudēti vai vēl nav iegūti.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top