Visas ziņas

Desmit pasaules kripto pilsētas

 

Desmit pasaules pilsētas, kurās ikviens, kam ir kriptovalūta, var ne tikai izdzīvot, bet arī baudīt dzīvi

Desmit pasaules pilsētas, kurās ikviens, kam ir kriptovalūta, var ne tikai izdzīvot, bet arī baudīt dzīvi.

Sanfrancisko, ASV

Pilsētā ar 837 000 iedzīvotājiem ir 29 bitkoinu automāti un 177 tirdzniecības vietas, kas pieņem kriptovalūtu. Tas nepārsteidz, ņemot vērā faktu, ka šeit atrodas ASV lielākā kriptovalūtu birža Coinbase.

Vankūvera, Kanāda

Saskaņā ar neseno Kanādas bankas ziņojumu – 5% cilvēku valstī pieder bitkoini. Vankūverā ir 86 tirdzniecības vietas, kas pieņem bitkoinus, un 48 kriptomāti, kurus izmanto vietējie iedzīvotāji un ceļojošie kripto entuziasti.

Amsterdama, Nīderlande

Šeit atrodas Bitfury un BitPay, un tā ir viena no kriptovalūtām draudzīgākajām Eiropas galvaspilsētām. Pilsētā ir 74 tirdzniecības vietas, kas pieņem bitkoinus, un viens kriptomāts.

Ļubļana, Slovēnija

Ļubļana ar 272 000 iedzīvotājiem sarakstā ir vismazākā pilsētā. Tomēr šeit ir pieci kriptomāti, bet 51 tirdzniecības vieta maksājumiem pieņem galveno kriptovalūtu.

Telaviva, Izraēla

Arī Izraēlā aug bitkoina kopiena. Telavivas finanšu centrā ir uzstādīti četri bitkoinu automāti, 58 vietās var norēķināties ar kriptovalūtām.

Cīrihe, Šveice

Šeit atrodas daudzas finanšu iestādes, un jūs redzēsiet 64 tirdzniecības vietas un astoņus bitkoinu automātus, kas apkalpo 366 000 vietējos iedzīvotājus, kā arī tūristus.

Tampa, ASV

Par šo pilsētu nav daudz dzirdēts, tomēr Tampā ir 13 bitkoinu bankomāti un 93 tirdzniecības vietas, kas pieņem kriptovalūtu, – un tas ir vairāk nekā daudzās lielākajās ASV pilsētās.

Buenosairesa, Argentīna

Valstīs, kas pārcieš finanšu krīzi, kriptovalūtas kļūst par glābšanas riņķi. Tas ir aktuāli arī Argentīnai. Tās galvaspilsētas 130 tirdzniecības vietās pieņem bitkoinu. Pilsētā ir trīs kriptomāti.

Ņujorka, ASV

Ņujorka zināma ar savu stingro finanšu regulējumu. Ar kriptovalūtām šeit var norēķināties 122 vietās, un uz 8,4 milj. iedzīvotāju (un lielo skaitu tūristu) ir 117 kriptomāti.

Londona, Lielbritānija

Lielbritānijas galvaspilsētā jūs atradīsiet 88 dažādas iestādes, kas pieņem bitkoinus, un 74 kriptovalūtu bankomātus, kas apkalpo 8,3 milj. iedzīvotāju. Londonā strādā tādi zināmi jaunuzņēmumi – kā Coinfloor un Elliptic, un ir ļoti aktīva bitkoina kopiena.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top