Visas ziņas

Kripto stafete: Lightning Network kļūst populārs Twitter

Kompānija Fidelity Investments nodevusi Lightning Torch savdabīgu Olimpiskās uguns alternatīvu. Atgādinām – tā tiek dēvēts kripto entuziasta Hodlonaut uzsāktā zibakcija, kurā izmanto Lightning Network. Viņš pirmais nosūtīja nelielu maksājumu 10 000 satoši apmērā LN savam paziņam, kuram bija jāpievieno vēl 10 000 satoši un jānodod nauda tālāk pa ķēdīti.

Naudas stafete

Analoģija ar Olimpisko lāpu ir pavisam vienkārša. Ja lietotājs zibakcijas laikā saņem transakciju, tad viņam pie tās summas jāpievieno 10 000 satoši no savas puses un jānosūta kripto savam draugam. Šis moments arī ir svarīgs, jo, ja jūs nosūtīsiet bitkoinus svešiniekam, tad pastāv liela varbūtība, ka ķēdīte tiks “pārrauta”.

Hodlonaut savu zibakciju sāka jau pirms mēneša, bet šai laikā neviens tā arī nav pārtraucis viņa iniciatīvu. Cilvēki joprojām nodod viens otram satoši, bet pati summa aug kā sniega bumba.

To ir nodevis pat pats Twitter dibinātājs Džeks Dorsi. Par vienu no transakcijām pat atskaitījās kāda kopienas dalībnieka 88 gadus vecā vecmāmiņa.

Ļoti iespējams, ka tuvākajā nākotnē Lightning Network lietotāju bāze var izaugt līdz pasaules mērogiem. Ņemot vērā tehnoloģijas straujo attīstību 2018. gadā, tai nespēja traucēt pat bitkoina vēsturē visilgstošākā “lāču” tendence.

Fidelity parādīšanās zibakcijā liecina par īstu lielo investoru interesi par kripto. Atgādinām – kompānijas pārvaldībā ir vairāk nekā 7,2 triljoni dolāru aktīvu. Pērnā gada oktobrī Fidelity vadība paziņoja par Fidelity Digital Asset Services aktivizēšanu – speciālu platformu darbam ar nozīmīgu tirgus spēlētāju kapitāliem.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top