Tehnoloģijas

Viedoklis: Kripto ziemai nebūs lielas ietekmes uz nozares ilgtermiņa izaugsmi

Viedoklis: Kripto ziemai nebūs lielas ietekmes uz nozares ilgtermiņa izaugsmi

Ernst & Young Global Blockchain izpilddirektors Pols Brodijs uzskata, ka pirmo reizi kriptovalūtu aktīvu cenu svārstīgumam nav būtiskas ietekmes uz nozares ilgtermiņa izaugsmi.

Brodijs norādīja, ka pašreizējā kriptoziema ir saudzīgāka un tai nav tik postošas ​​ietekmes uz kriptovalūtu nozari. Viņš uzskata, ka notiek pakāpeniska novirze no nozares tīri spekulatīvās un finansiālās orientācijas uz tās tehnoloģiskās sastāvdaļas ietekmi.

Brodijs piebilda, ka lietotāju uzvedība ir vairāk vērsta uz priekšrocībām, ko kriptovalūtas ekosistēma viņiem var sniegt, nevis tikai uz tūlītēju finansiālu ieguvumu. Piemēram, jaunu lietojumprogrammu izstrāde un izlaišana, decentralizētu autonomu organizāciju (DAO) izstrāde vai iespēja ieguldīt neaizvietojamos tokenos (NFT).

Brodijs arī atzīmēja, ka regulatori ir kļuvuši efektīvāki, apspiežot acīmredzamās Ponzi shēmas un bieži vien sauc pie atbildības tās dalībniekus. “Kripto līdzekļu pārvaldībai ir jābūt pietiekami vienkāršai un jāizmanto rūpīgi pārbaudīta pieeja, kas cilvēkiem jāievēro. Es vēlētos redzēt vairāk regulējošo aktivitāšu un noteikumus, ko labi spēlētāji var ievērot,” sacīja Brodijs.

Gada sākumā viena no pasaulē lielākajām auditorkompānijām Ernst & Young ieteica komercbankām sākt gatavoties masveida stabilo monētu un valdības kriptovalūtu (CBDC) ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top