Visas ziņas

Kripto ziema – visproduktīvākais laiks kripto projektu infrastruktūras attīstībai. Kāpēc?

Kripto ziema – visproduktīvākais laiks kripto projektu infrastruktūras attīstībai

Tikai pagājušajā gadā vadošā kriptovalūta pazaudēja vairāk nekā 80 procentus no sava vēsturiskā cenu maksimuma un tirgus kapitalizācijas. Tamlīdzīgs samazinājums ļauj kompānijām demonstrēt savu potenciālu un ieguldīt infrastruktūras attīstībā.
Kripto ziemas galvenā priekšrocība – iespēja veidot infrastruktūru.
Ieilgusī “lāču” fāze izrādījās diezgan produktīva tādām kompānijām, kas izveido un aktivizē skaitļošanas nodes. Tās vadība paziņo, ka “lāču” tirgus ir ļoti pozitīvi ietekmējis tās progresu. Replika pieder Konstantīnam Rihteram.

Tagad projekti var parādīties visā savā krāšņumā. Pienācis laiks piesaistīt naudu un veikt sarunas.

Bitkoins no savas maksimuma cenas zaudējis 80 procentus, bet XRP un Ethereum kritušās pat vairāk nekā par 90 procentiem. Ņemot vērā tik graujošu galveno kriptovalūtu kritumu, investori ir sākuši šaubīties par blockchain tehnoloģiju un to, ka tā reāli kaut ko spēj.
Investīciju, konsultāciju un rekrutinga firmas līdzdibinātājs un galvenais padomnieks Sheri Kaizermans uzskata, ka tas arī pierāda viņu lēmuma pareizību atteikties no ICO par labu investēšanai akciju kapitālā.

Mēs sen sapratām, ka labākais naudas pelnīšanas veids ir infrastruktūras kompāniju uzpirkšana. Galu galā – ar to tiek būvēti pamati. Tagad tās kļūst lētākas – un mums tas ir ļoti izdevīgi.

Saskaņā ar prognozēm, blokķēdes tehnoloģijas ļaus ietaupīt miljardiem dolāru, pateicoties efektīvai datu un transakciju apstrādei. Un, lai gan tehnoloģija pagaidām vēl ir iedīgļa stāvoklī, pasaulē ir daudz ICO projektu, kuri ir laikus paspējuši piesaistīt finansējumu. Tas tiem ļauj ieguldīt infrastruktūras būvniecībā, pat ņemot vērā ievērojamo monētas cenas sabrukumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top